М’які меблі українського виробника Interia

М’які меблі в Києві від інтернет-магазину Interia

Ми раді вітати вас у світі комфорту та затишку.

Студія красивих меблів Interia – це український виробник м’яких меблів та предметів інтер’єру. На сайті інтернет-магазину Interia ви зможете ознайомитись з дивовижним вибором диванів, ліжок, журнальних столів та картин, що представлені чудовими фотографіями, виконаними у оригінальних та неперевершених ракурсах. В загальному меблі представлені сучасним стилем, але є деякі моделі з класичними формами.

Та якщо у вас є можливість відвідати Студію Interia, що розташована в Києві, то ви на власні очі зможете переконатись у якості та надійності наших меблів, оцінити вишуканий стиль, оригінальність форм та неабиякий вибір відтінків. Наші співробітники із задоволенням нададуть більш детальну інформацію, проконсультують та порекомендують. Важливим фактом високої якості м’яких меблів є те, що на всю продукцію Interia надається гарантія 12 місяців.

Асортимент диванів та ліжок к включає моделі різних конструкцій, розмірів, а також різних варіантів кольорів оббивки. Але на ваш розсуд змінюємо як розміри, так і конфігурацію. До того ж для кожної моделі ми вже підібрали матеріали оббивки, вам залишається визначитись зі «своїм» кольором та фактурою.

Про наші дивани

У нас ви зможете замовити та купити диван будь-якої конфігурації: прямий, кутовий, з виступаючою частиною, п-подібний. Додатково до нього – крісло чи пуф аналогічного стилю.

Більшість диванів дозволяє додатково облаштувати систему для розкладання, що представлена одним з трьох видів:

  • французька розкладачка;
  • дельфін;
  • седафлекс.

М’якість диванів ви можете вибрати самі – від жорсткої до м’якої, деякі дивани наповнені пухом. М’якість залежить від обраної системи розкладання.

Про наші ліжка

Іншим основним меблевим напрямком компанії Interia є ліжка. На сайті представлений великий вибір і практично всі моделі ліжок ми виробляємо під будь-який розмір матраців. З додаткових опцій – встановлення ніші для білизни з механізмом піднімання для того, щоб більш раціонально використовувати простір під матрацом. Усі підголів’я та царги ліжок м’які. Отже зручність використання гарантована.

Купити м’які меблі в Києві від компанії Interia – значить перетворити своє помешкання в чарівне та затишне гніздечко, де звичайний відпочинок після важкого дня стане райською насолодою.

Варто відмітити, що при купівлі 2-х чи більше наших виробів можна розраховувати на знижку 5%. Більш детальна інформація про програму лояльності розписана в розділі «Думки вголос». Доставка по всій Україні: ми доставляємо власним транспортом чи будь-яким обраним вами перевізником. Для зручності відвідувачів на головній сторонці зазначені всі розділи для простого та швидкого пошуку, а також контакти та адреси для зв’язку з нами.