Студія красивих меблів Interia створена для задоволення. А точніше, щоб приносити задоволення нашим покупцям.

Interia – українська компанія-виробник, заснована у 2012 році Євгеном Палієм, котрий і є керівником. Студія (шоу-рум) знаходиться у Києві, виробництво у Чернігові. Для Євгена Interia стала другою меблевою компанією, і досвід створення першої дозволив йому уникнути багатьох помилок. Якість продукції, сервіс, дотримання строків – це догми компанії, це якості, що зрозумілі самі собою. Ми постійно вчимося та зростаємо внутрішньо. Ми ніколи не уникаємо відповідальності, визнаємо, якщо неправі та максимально швидко виправляємо недоліки, якщо таке трапилось. Ми слухаємо, прислухаємось та змінюємось на краще.

Основний напрямок – виробництво м’яких меблів, а саме диванів (у тому числі крісел та пуфів) та ліжок. Також у нас можна замовити предмети інтер’єру, такі як столи журнальні, консолі, картини, стільці. Для зручності наших покупців у нас представлені і матраци. Практично вся продукція у нас під замовлення, термін виготовлення залежить від завантаженості виробництва. Даний термін можна уточнити у наших менеджерів, термін фіксується в договорі, і, як ми вже згадували, є для нас дійсно важливим для виконання.

Ми відкрито визнаємо, що часто запозичуємо дизайн. І не пишаємось тим. Проте пишаємось ми тим, що у нас вже є моделі диванів, ліжок, столів журнальних, що розроблені талановитими українськими дизайнерами. І дизайн цих товарів визнаний далеко за межами нашої країни. Ми завжди відкриті для співпраці та нових ідей.

Ми не женемося за об’ємами та розмірами – атмосфера не масштабується. Студія красивих меблів Interia відрізняється камерністю, своєю ідеологією сімейної компанії, де кожен співробітник – це більше, ніж простий працівник, кожен замовник – це в першу чергу індивідуальність, а кожний виготовлений товар – це той самий улюблений диван, ліжко, стіл…:)