Дитячі дивани

Дивани для дітей купити в інтернет-магазині Interia

Всі ми з трепетом і хвилюванням чекаємо тієї хвилини, коли в квартирі почуємо оглушливо дзвінкий голос свого новонародженого чада. І з перших же хвилин намагаємося виділити йому свій особливий куточок, де йому буде комфортно і безпечно. Спочатку для нього купується спеціальне дитяче ліжечко на коліщатках для заколисування, і є спеціальні ящики для іграшок. Але наші малюки дуже швидко ростуть, і приходить той час, коли з’являється необхідність купити дитячий диван.

В даний час ця продукція представлена величезною різноманітністю виробів всіляких форм, моделей, дизайнерський рішень і забарвлень. Технологія виготовлення таких меблів повинна контролюватися з урахуванням жорстких вимог щодо якості та надійності, що пред’являються до цієї продукції. Важливе значення, при цьому, приділяється відповідності дитячого дивана встановленим стандартам і спеціальним нормам, затвердженим для дитячих товарів.

Дитячі дивани Київ продукція Компанії Interia

При всьому достатку диванів для дітей вибрати якісний виріб максимально підходяще для Вашої дитини, виявиться зовсім не просто, як здається багатьом з нас. Коли приходить час вибирати диванчик для нашого непосиди потрібно розуміти, що він повинен забезпечувати повноцінний відпочинок дитині, завжди радувати його своїм зовнішнім виглядом і служити йому довгі роки.

Саме такий підхід у наших фахівців при виготовленні такої продукції. На сайті інтернет магазину Interia виставлена велика колекція зразків наших міні диванів для дітей, виконаних у різних стилях дизайнерського рішення. Ми виробляємо малогабаритні дивани як маленькі (мін. 1.2 м), Так і середнього розміру. Тому, при виборі дивана, враховуючи швидке зростання дітей, іноді доцільніше купити диван для підлітка, який має середні розміри.

Для виробництва таких м’яких меблів ми використовуємо тільки безпечні та екологічно чисті матеріали. Особливу увагу ми приділяємо тому, щоб він мав зручну форму і каркас підвищеної надійності. Питанню надійності дитячої м’яких меблів в Компанії Interia завжди пред’являлися дуже жорсткі вимоги, оскільки наші дітки використовують м’які меблі не тільки для відпочинку, але люблять стрибати і грати на ній.

Належні вимоги у нас пред’являються до якості і забарвленню оббивного матеріалу такого дивана. При всій великій різноманітності наявних у нас оббивних тканин, для дитячих м’яких меблів ми використовуємо тільки м’який і приємний для тіла матеріал, який легко можна почистити. Забарвлення нашого диванчика, як правило, райдужне та яскраве, але без особливих надмірностей, так як це може зіпсувати зір Вашого малюка.

Для перетворення дивана в спальне місце ми використовуємо системи трансформації. Це: французька розкладачка, дельфін і седафлекс. Це якісні і цілком надійні механізми відмінної міцності. Детальну інформацію про ці системи можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

Наповнювачем в наших моделях є поролон різної твердості, який укладається на пасової каркас. Таке поєднання дозволяє досягти необхідної м’якості дивана.

Слідуючи віянням сучасної моди і побажанням покупців, Компанія Interia виготовляє для дітей модульні дивани. Вони просто і легко розділяються на окремі частини, які цілком можна використовувати як окремі м’які меблі.

Якщо Вас зацікавила наша продукція, то ласкаво просимо в інтернет-магазин Interia або у нашу студію, де Ви можете помилуватися зразками наших моделей і здійснити своє бажання дитячий диван купити Київ гарантовано якісного і надійного виконання.