Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення

Диван Reeves

44,790.00 грн. Цена:
Reeves от $1 599,64до $1 599,64
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.8/5 (15 cast)
Loading Добавление...
Розмір (Дов1/Дов2/Гл/В), см.: 290+300х100х77
Розкладання: можливо встановити
Оббивка: тканина на вибір
Зміна розміру: допустимо
Кратко, о главном:
Диван, одне крісло і пуф. Можете скласти всі разом і вийде великий двоспальний диван. Або розставити всі частини і отримаєте гарний триметровий кутовий диван.
Более детально:
Взагалі-то це один з кращих диванів, на яких нам доводилося сидіти! "Чого б це?": Подумаєте Ви, а ми Вам скаже: "Він глибокий настільки, що Ви вільно ляжете на нього, яких би розмірів Ви не були. І це не дивлячись на те, що його глибина дозволить комфортно сісти". Звичайно, це не диван для читання. Цей диван більше для лежачого способу диванного життя. А з підлокітниками дійсно прекрасна історія, в якій на один (широкий) можна що завгодно поставити, а на другий (високий), який є продовженням спинки, можна дуже комфортно сперти голову, лежачи на дивані і насолоджуватися тим, чим душі або тілу буде завгодно! Розкладання.  Взагалі, якщо Ви шукаєте систему розкладання для гостьового сну, комплектація дивана дозволить від неї відмовитися. Присуваючи пуф і крісло до дивана, вийде спальне місце розміром 160х200см. Якщо ж Вам не потрібні крісло і пуф або Ви шукаєте розкладання для щоденного сну, тоді в цей диван можна встановити будь-яку систему розкладання. Просто скажіть для чого вона - щоденний сон або для гостей, а ми запропонуємо Вам оптимальний варіант з наших систем розкладання.

Эссе

Reeves - диван с явно выраженными преимуществами.

По порядку:

Глубина посадки.

70см.! Скажем Вам честно, если диван "адекватных" размеров (габаритная глубина не больше 100см.), то лучше чем 70-и сантиметровая посадка Вы не найдете!

Ибо при такой глубине, будет удобно и сидеть, не сильно ноги будут свисать :), и лежать будет также мега-удобно!

Конфигурация.

Это чудо "диванной индустрии" состоит из трех частей:

  1. основной диван
  2. приставное кресло
  3. приставной пуф

все это обведено кружками на фото

Так вот, если у Вас, по чистой случайности, остановились гости, Вы сможете придвинуть кресло лицом к дивану и подставив еще пуф, получите спальное место 160х200см.

При этом не придется тратится на системы раскладывания и тем более - не придется жертвовать мягкостью и комфортностью дивана, чего и требует система раскладывания.

Практичность.

Можем еще и тут вспомнить, что у Вас кроме дивана будет мобильное кресло и пуф, но не будем :)

Хотелось бы указать на разную высоту подлокотников. Что, честно говоря, безумно удобно! Один широкий и относительно не высокий, а второй наоборот - немного уже, но выше.

Короче говоря, на один подлокотник можно опираться и ставить что угодно, а на втором безумно удобно лежа листать журнал, почитывать книгу или просто водить пальцами по айпад. :)

Ах да, чуть не забыли. Кресло может быть как с креплениями к дивану, так и без.

А можно еще дополнительное кресло заказать :)

Если вы нашли орфографическую ошибку, выделите, пожалуйста, текст и нажмите Ctrl+Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить