Диван Transformatone Grande

42,778.00 грн. Цена:
Transformatone Grande Диван Transformatone Grande купити в інтернет-магазині Інтерія. ☎(044) 587-58-55. Виготовлення меблів на замовлення у Києві, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все це інтернет-магазин Interia.com.ua. Interia
https://interia.com.ua
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.6/5 (10 cast)
Loading Добавление...
Розмір (Дов1/Дов2/Гл/В), см.: 300+170х85х65
Розкладання: неможливо
Оббивка: тканина на вибір
Зміна розміру: допустимо
Кратко, о главном:
А давайте комбінувати кольори! Можна експериментувати як з тканинами. Так і з розмірами. І, як додаток, 4 подушки декоративних у комплекті (різних кольорів).
Более детально:
Модульний диван Transformatone Grande може бути не тільки в різних кольорах, а й у різних конфігураціях. Прямий модуль, кутовий модуль і модуль з підлокітником дозволять вам сконструювати диван потрібного розміру. Розкладання. Якщо ви шукаєте диван, що розкладається, то це не він. Цей диван скоріше призначений для столової зони або офісу, або будь-якого іншого місця, що потребує дивану «для сидіння». Бо ж Transformatone Grande важко назвати стовідсотково вилежувальним диваном. Глибина посадки 65 см більш сприяє сидячому способу життя на дивані. Щоб побачити пряму конфігурацію, просто натисніть на це слово Transformatone.
Якщо ви знайшли орфографічну помилку, виділіть, будь ласка, текст і натисніть Ctrl + Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення