Диван Transformatone

34,178.00 грн. Цена:
Transformatone Диван Transformatone купити в інтернет-магазині Інтерія. ☎(044) 587-58-55. Виготовлення меблів на замовлення у Києві, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все це інтернет-магазин Interia.com.ua. Interia
https://interia.com.ua
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.4/5 (8 cast)
Loading Добавление...
Розмір (Дов/Гл/В), см.: 300х85х65
Розкладання: неможливо
Оббивка: тканина на вибір
Зміна розміру: допустимо
Кратко, о главном:
А давайте комбінувати кольори! Можна експериментувати як з тканинами, так і з розмірами. , як додаток, 4 подушки декоративних у комплекті (різних кольорів).
Более детально:
Модульній диван Transformatone Grande може бути не тільки в різних кольорах, а й у різних конфігураціях. Прямий модуль, кутовий модуль і модуль з підлокітником дозволять вам сконструювати диван потрібного розміру. Розкладання. Якщо ви шукаєте диван, що розкладається, то це не він. Цей диван скоріше призначений для столової зони або офісу, або будь-якого іншого місця, що потребує дивану «для сидіння». Бо ж Transformatone Grande важко назвати стовідсотково вилежувальним диваном. Глибина посадки 65 см більш сприяє сидячому способу життя на дивані. Щоб побачити кутовий диван, просто натисніть на це слово Transformatone Grande .
Якщо ви знайшли орфографічну помилку, виділіть, будь ласка, текст і натисніть Ctrl + Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення