Дивани трансформери

Переваги та недоліки диванів-трансформерів

Диван-трансформер, який він? У величезному навколишньому світі м’яких меблів особливе місце займають дивани. Без них не обходиться практично жодне житлове приміщення. Також повною мірою їх використовують в офісах різних організацій і компаній, майстерень, студіях, ресторанах і т. ін. Їх головне завдання – оточити нас комфортом і затишком.

Серед безлічі різного типу диванів, що випускаються, можна виділити одну особливу групу, яка користується особливою популярністю у населення. Ці дивани мають здатність трансформуватися в інші не менш необхідні м’які меблі – ліжко. Диван ліжко трансформер для деяких категорій населення просто незамінний в повсякденному житті. Але, виходячи зі свого багаторічного досвіду, ми пропонуємо ретельно зважити такий вибір. Адже відмовившись від шикарного дивана і м’якого затишного ліжка, ви позбавляєте себе певного комфорту, який так необхідний для всіх нас.

На ринку м’яких меблів сьогодні велика безліч такої продукції і купити диван трансформер Україна не викликає особливих труднощів. Найголовніше для покупця купити надійну та якісну модель. Адже, як правило, основними покупцями цих виробів є населення з дуже скромними доходами, що не дозволяють часто міняти м’які меблі. Тому вибір дивана трансформера вельми відповідальне завдання.

Перш за все, потрібно вибрати серйозного виробника. Визначиться в розмірах і забарвленням майбутньої покупки найбільш підходящих для Вашої кімнати. І тільки після цього можна почати відвідування меблевих салонів.

Купити диван трансформер від Компанії Interia

Компанія Interia вже тривалий час займається випуском такої продукції, і всі наші вироби пройшли перевірку часом. На нашому сайті розміщені фотографії зразків наших моделей, а в студії їх можна побачити наяву. Зазначені розміри моделей ми можемо змінити і виготовити такий диван з габаритами необхідними покупцеві.

У своїх виробах ми використовуємо різні дизайнерські рішення від класики до ультрасучасного стилю. Тому наші моделі виглядають досить оригінально, є й ексклюзивні варіанти.

Звичайний диван трансформується в ліжко за допомогою системи розкладання. Ми використовуємо три системи розкладання: седафлекс, французька розкладачка і дельфін. Якість цих механізмів вже оцінили покупці, адже вони довго і надійно працюють навіть при високих навантаженнях. Більш докладно з ними можна ознайомитися в розділі сайту фурнітура.

Наповнювачем в диванах трансформерах є поролон. Використовуваний поролон має кілька класів жорсткості, а для особливо м’яких виробів зверху поролону лягає пуховий шар. Така конструкція дозволяє досягти потрібної м’якості моделі.

За бажанням покупця ми додатково встановлюємо ящик для білизни, в який можна складати білизну або різні речі.
Якщо Вам потрібен надійний диван трансформер чудового дизайнерського стилю, загляньте до нас і Вас вразить асортимент наших моделей.