Переваги кутового дивана

Звичні нашому поколінню, традиційні предмети меблів, а також всі стандартні інтер’єри просто позбавляють нас самовираження – власне, саме тому і росте зацікавленість у дуже цікавих, а також незвичайних інтер’єрних рішеннях. Про що конкретно йдеться?

Мабуть, будь-яка людина погодитися принести яскраві кольори, дуже нестандартні фактурні і колірні поєднання в кожен предмет меблів, який стоїть в квартирі або ж у будинку. Колосальну популярність вдалося завоювати меблям, які відрізняється навіть не дуже оригінальним дизайном, але також і функціональністю. Найяскравіший приклад – це дуже популярні кутові дивани.

Але які особливості у них є?

Кутові моделі – вибір прогресивної молоді і просто людей, які цінують затишок, комфорт, оригінальність. Взагалі, чи не практиці, все досить просто – такі дивани підкорили ринок, насамперед, оригінальністю зовнішнього вигляду, функціональністю і новизною конструкції. Давайте спробуємо порівняти кутові дивани зі звичайними прямими – таким чином, кутові мають значно більше місць для сидіння і пропонують користувачам максимальний комфорт. Найголовніше – займаний простір. Погодьтеся, далеко не у кожного з нас кути кімнат використовуються раціонально (установка шаф в кут не в рахунок). Кутові дивани стануть туди, де ще не ступала ніжка подібних меблів. Але продовжимо.

Кутові моделі диванів просто за визначенням не можуть бути компактними (такі особливості конструкції, тут вже нічого не поробиш), тому для маленьких приміщень це поганий варіант.

Увагу деталям.

Відповідальний вибір – найскладніше, з чим стикаються сучасні клієнти. У продажу багато моделей, банки справно кредитують – здавалося б, які можуть виникнути проблеми? У світі цього диванного достатку дуже складно підібрати модель, яка впишеться в існуючий інтер’єр. Не можна забувати і про питання габаритів – перш, ніж відправлятися в меблевий салон, потрібно максимально ретельно виміряти те місце, де буде встановлено диван. Не забуваємо також з’ясувати і ширину дверних (а якщо квартира знаходиться на першому поверсі – можна і віконних) прорізів.

За словами експертів, неодноразово виникали такі ситуації, коли великі вироби банально не влазили в дверний отвір, і доводилося шукати обхідні шляхи.

Перевага кутових диванів

Кутові дивани самі по собі дуже масивні (як ми говорили раніше – типові особливості конструкції), тому турботливий виробник оснастив меблі також і додатковим відсіком, призначеним для зберігання речей. Він знаходиться в боковій секції – без жодних проблем сюди можна покласти і постільну білизну, і зайві (гостьові) ковдри з подушками.

Кутовий диван «трансформер»

Отже, якщо ви плануєте постійно розкладати і складати диван (власники однокімнатних квартир відмовляються від звичних ліжок на користь таких меблів) – вибирайте кутову «еврокнижку». Все, як у тій приказці – модно, стильно, сучасно. Виробник робить для споживача все – дивани мають також спеціальні системи фіксації спинки на різних кутах. Ночувати на настільки технологічному дивані дуже зручно. «Дельфін» – ще один популярний механізм трансформації. Суть дуже проста – щоб розкласти конструкцію повністю, потрібно висунути панель знизу і підняти її вгору. Відрізняється цей механізм високою надійністю і, зрозуміло, простотою. Термін служби такого дивана – від десяти років.

Викочування – сама справжня знахідка для клієнта, який володіє невеликим за розміром житлом. Правда, експерти рекомендують звертати увагу на коліщатка і надійність рухомих елементів – метал не повинен прогинатися при найменшому зусиллі, а коліщатка повинні бути обов’язково прогумовані (в іншому випадку, якщо ризики банально пошкодити підлогу).

Замість висновку

Ми живемо у вік товарного достатку – купити диван не складає ніяких труднощів. Кутовий предмет меблів: 1. Займає місце з користю в невживаному раніше кутку 2. Зручний, стильний, сучасний. 3. Повністю замінює повноцінне двоспальне ліжко. 4. Гармонійно вписується в інтер’єр.

Гарні меблі не можуть коштувати дешево. Вибирайте з розумом і отримаєте відмінні предмети меблів на довгі роки користування!