Вітальня у світлих відтінках

Відтінки білого, бежевого і світло-сірого в приватному інтер’єрі – це в першу чергу спокій. Віддавши простір в розпорядження подібного поєднання кольорів, ми гарантовано матимемо у власному просторі атмосферу гармонії.

Базова палітраУ психології кольору світлі відтінки мають менш емоційне і більш інтелектуальне забарвлення. І психологи мають рацію. Нейтральна кольорова гамма викликає у всіх приблизно схожі асоціації: відчуття гармонії, невинності і комфорту, що розслабляє. У той самий час світлий монохром налаштовує на робочий лад, заряджає енергією на нові справи. Така колористика універсальна і буде доречна, як в сучасному просторі Laurie, так і відмінно впишеться в скандинавський інтер’єр Marshall, інтер’єр в стилі Шеббі-шик Vermeer Jan або прованс Cover. Бежевий, білий, сірий підійдуть для будь-якої статі і віку. Оскільки світлі відтінки – це база, вона може використовуватися в просторі з будь-яким функціональним навантаженням: в спальні, кухні-їдальні і вітальні. На останній і зупинимося трохи докладніше.

Світлі відтінки у вітальні допоможуть:

  • створити розслаблюючу обстановку;
  • візуально розширити приміщення;
  • сформувати універсальний простір, непідвладний впливу часу;
  • створити нейтральний фон для подальшого декорування і творчих експериментів;

Меблі в світлій вітальні
Формування інтер’єру будь-якого приміщення (в тому числі і вітальні) завжди починається з оздоблювальних робіт, а продовжується підбором відповідних корпусних та м’яких меблів. У створенні світлого простору на допомогу прийдуть і комфортні дивани зі світлою оббивкою найрізноманітніших фактур і текстур. І хоча до сих пір існує стереотип про непрактичність світлої оббивки, однак час іде, і сучасна текстильна промисловість не стоїть на місці. Виробники гарантують не тільки високу зносостійкість, але і практичність. Всі дивани, представлені в асортименті компанії Interia, можуть бути виконані в будь-якому відтінку. Рекомендуємо звернути увагу на наступні моделі: LincolnRubensSoulPitt.

Нейтральність VS контраст
Як саме оформити інтер’єр власної вітальні, кожен вирішує сам. Ми вже знаємо, що базові світлі тони легко впишуться в будь-який простір, незалежно від того, хто в ньому мешкає і скільки років його господарям. Використовувати їх в оформленні на 100% або піти більш складним шляхом і спробувати створити мікс відтінків? У будь-якому випадку інтер’єр – це поле для експериментів, яке стерпить усе. Але щоб уникнути помилки, ми пропонуємо все ж таки обрати світлий фон і світле наповнення інтер’єру. А якщо вам захочеться контрасту, його завжди можна привнести за допомогою яскравих декоративних подушок, пледів, килимів та живопису, які в будь-який момент можна заховати, повернувши своєму простору нейтральне забарвлення.