Як обрати диван?

Ви, напевно, ставите це питанням, якщо зараз на нашому сайті?
А тут ми такі, прагнемо допомогти, підказати і поділитися досвідом.
Перш за все, варто розділити питання. Бо питання «Як обрати диван?» Дуже відрізняється від питання «Який диван обрати?»!
І ми пропонуємо почати з останнього, а саме – з питання “Який диван обрати?”. Точніше, не з останнього, а саме це питання має стояти на першому місці.

Адже сьогодні в дивані є всього дві основні речі:

 1. Він зобов’язаний бути зручним
 2. Він повинен подобатися, бути красивим!
  Якість в окремий пункт не виносимо, бо вона має бути на висоті, інакше і працювати не варто!
  Виходячи з нашого модельного ряду, де досить багато різних моделей (більше 70-и диванів), ми пропонуємо відібрати ті моделі, які Вам симпатизують. Спочатку відібрати по красі, а потім – розберемося 🙂
  Отже, відібравши найкрасивіші дивани, варто вдатися до подробиць наступного характеру:
  • чи потрібна система трансформації (гостьовий сон або щоденний) – не в усі моделі можна її встановити;
  • манера проведення часу на дивані (повалятися, посидіти і т.п.) – від цього залежить глибина посадки на диван. Валятися – глибокі дивани з глибиною посадки від 70 см. Сидіти – глибина посадки до 65 см. А глибина посадки 65-70см дозволить комфортно поєднувати посиденьки і валяння;
  • м’якість – не всі моделі можуть бути мега м’якими. Із середньою м’якістю і твердими диванами все простіше.

Це і є основні моменти, які впливають на вибір дивана.

А що стосується інших деталей, таких як:
• розміри дивана;
• конфігурація (у вигляді кутового дивана, прямого або з виступаючою частиною);
• м’якість (більшості моделей);
• колір;
• матеріал оббивки.
Їх можете залишити на потім! Адже ми всі ці питання можемо вирішити, так як Вам буде потрібно! 🙂

І тепер Ви знаєте, як правильно вибрати диван. З чим, власне, і вітаємо! 🙂 А ось, який диван обрати – це вже справа смаку.
І, звичайно ж, ми будемо чекати Вас у нас в студії, щоб більш детально розповісти Вам про ті моделі диванів, які Вам сподобалися і допоможемо вибрати колір дивана.
До речі про колір. Ми рекомендуємо вибрати колір дивана в більш пастельних тонах, якщо Вам хочеться спокійного інтер’єру. Або зробити гарний диван більш яскравим, якщо хочеться меблевого свята:) У будь якому разі, хочемо звернути Вашу увагу на декоративні подушки. Повірте, цей елемент додасть фарб навіть на самий «сірий» диван.

Декоративні подушки дуже розбавляють колір самого дивана, і Ви можете замовити їх стільки, скільки потрібно, при тому – в абсолютно різних кольорах і відтінках.
Не бійтеся фантазувати на тему, який обрати диван, і сміливо звертайтеся до нас з питаннями і пропозиціями, ми завжди будемо раді допомогти!