Які бувають дивани: конфігурація, наповнювачі, механізми

Дата:20.08.2019
Які бувають дивани: конфігурація, наповнювачі, механізми

Сьогодні легко загубитись в розмаїтті диванних моделей. І, на жаль, зробити це – не зовсім правильний вибір. Можна довго підбирати практичну тканину та в результаті не вгадати з кольором; не надати достатньо уваги габаритним розмірам та отримати диван, що займає половину кімнати. Або довіритись чужим відгукам, а потім возитися щоразу, коли потрібно складати чи розкладати незручну розкладачку. Тому в цій статті поговоримо про технічну сторону дивану: конфігурації, наповнювачі та механізми трансформації.

Отже, які дивани бувають:

По конфігурації

Прямі – класика жанру. Втілюються в будь-яких стилях, кольорах, розмірах. Підходять для помешкань та офісних приміщень.

Повноцінно кутові – кому дозволяє простір та місце. Можуть заповнити пустий кут, виконати функцію зонування в кімнаті.

Модульні – домашній конструктор, цінний саме своїми можливостями трансформації. Переставивши окремі блоки, прибравши спинки або підлокітники, розсунувши модулі – і ось вже отримав зовсім інший вигляд дивану.

Все інше – формальності, та зрештою: дивани можуть бути з підлокітниками чи без, з мобільними спинками, з подушками, що знімаються, чи додатковими підголівниками.

По ступенях м’якості наповнювача

М’якість – це індивідуальний вибір кожного. На смак та колір, як то кажуть, і фломастери різні. М’які дивани схожі на хмаринки – вони неймовірно комфортні, прямо таки огортають та заколисують у своїх обіймах.

Наповнювачі середньої жорсткості достатньо комфортні для тіла і до того ж добре зберігають форму після тривалого сидіння чи валяння.

Дивани жорсткої посадки з пружним наповнювачем підійдуть навіть для нерегулярного сну.

Іноді м’якість – це вибір покупця, іноді – технологічна особливість дивану чи обраних технологічних опцій (наприклад, системи трансформації).

Обираючи ступінь жорсткості дивану, важливо також враховувати побажання всіх мешканців – в цьому випадку зріст та вага мають неабияке значення. Отже правильний компроміс – це запорука міцних сімейних стосунків.

По наявності чи відсутності системи трансформації

Диван з системою розкладання називається «два в одному» – це гостьовий варіант сну. Навіть якщо у вас однокімнатна квартира і потрібно вибирати між диваном, що розкладається, чи компактним ліжком з матрацом – ми обома руками за ліжко. Оскільки повноцінний сон гарантований вам тільки на комфортному матраці. Ми наполягаємо на тому, що диван з системою розкладання – це тільки додаткове спальне місце для гостей.

Існує понад десяток диванних механізмів розкладання. Але ми детально розповімо, які бувають механізми диванів у нашому магазині.

  • Французька розкладачка – проста та компактна конструкція, що складається з трьох секцій: головна кріпиться безпосередньо до дивану, дві інші спираються на п-подібні ніжки. Спальне місце нагадує усім знайому розкладачку, отже назвати його зручним досить складно. Проте у складеному вигляді механізм займає зовсім небагато місця та цілком може використовуватись як спальне місце для екстрених випадків.
  • Дельфін – безвідмовний та надійний механізм розкладання, що частіше встановлюється в кутові моделі. Прихована частина висувається з-під основного сидіння – варто тільки потягнути за спеціальний ремінець, як додаткове спальне місце «виринає» з висувної частини. В результаті утворюється спальне місце. Диван і висувна частина в такому випадку будуть жорсткими, щоб ви не відчували стики між модулями.
  • Седафлекс (американська розкладачка) – вдосконалена французька розкладачка, але з більш надійним механізмом складання-розкладання. Тут тільки два складання, а на саме спальне місце встановлюється матрац товщиною 14 сантиметрів – цього достатньо, щоб добре виспатися, якщо потрібно. Крім того жорсткий каркас не дозволяє ніжкам соватися, а це означає, що покриття на підлозі не постраждає. Але ж, при всіх його перевагах седафлекс все ж не найкомфортніший варіант для щоденного сну.

І ще хочемо зауважити: не існує ідеального дивану, є саме ваш. Ми завжди готові допомогти та порекомендувати, але вибір завжди залишається за вами.

Інші статті