В цьому розділі ви зможете ознайомитись із зовнішнім виглядом різних додаткових опцій, що ми встановлюємо за вашим бажанням в диванах чи ліжках. А саме:

  • системи трансформації для диванів;
  • ніша для білизни з механізмом піднімання для ліжок.

Стосовно систем трансформації для диванів: ми пропонуємо наступні варіанти, що на наш погляд є найбільш компромісними: дельфін (щоденний сон), седафлекс (щоденний гостьовий сон), французька розкладачка (виключно гостьовий варіант для сну). Вартість механізмів в ціну диванів не включена, ціна кожного з них вказана на сайті окремо.

Для двоспальних, односпальних чи дитячих ліжок в ряді випадків незамінним аксесуаром є ящик для білизни. А пневматичний механізм піднімання забезпечить легкий доступ до нього. Аналогічно, дана опція оплачується окремо, ціна також вказана на сайті.

Також в цьому розділі ви знайдете різні варіанти матеріалів оббивки: тканини, екошкіра. Ці матеріали підходять як для диванів, так і для ліжок. Підбираючи тканину чи екошкіру для конкретного товару, краще проконсультуватись з нашими менеджерами. Перше – вони підкажуть кращий варіант для тієї чи іншої моделі дивану, ліжка чи стільця. Друге – не всі матеріали оббивки представлені на сайті, але при потребі ми оперативно відправимо вам фото чи зразок. Тканини ми вже підібрали замість вас, вам залишається обрати колір чи фактуру та замовити ліжко чи диван в най-найкращій тканині.