Матрац Memory Easy

19,358.00 грн. Цена:
Memory Easy Матрац Memory Easy купити в інтернет-магазині Інтерія. ☎(044) 587-58-55. Виготовлення меблів на замовлення у Києві, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все це інтернет-магазин Interia.com.ua. Interia
https://interia.com.ua
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 cast)
Loading Добавление...
Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х20
М'якість: м'який

Матрас Memory Easy – це інтелектуальна комбінація шару термопружної піни Visco Memory 50 см заввишки та шару високоеластичної холодної піни Kaltschaum. Завдяки такому поєднанню матрац набуває оптимальних ортопедичних та анатомічних властивостей. Цей матрац більш м’який, тому ідеально стане у нагоді: людям з різними захворюваннями опорно-рухового апарату, порушенням периферичного кровообігу, захворюваннями суглобів, остеохондрозом; тим, хто більшу частину свого часу проводить у ліжку чи обмежений в рухах (піна Visco Memory запобігає утворенню пролежнів); кому за 30, оскільки з віком уповільнюється кровообіг (піна Visco Memory благотворно впливає на кровообіг); користувачам, що полюбляють м’які матраци з ефектом обгортання. Матрац Memory Easy стане у нагоді людям з різних вагових категорій. Чим більша вага людини, що спить, тим більше м’яким за відчуттями буде матрац, але, тим не менше, буде надавати тілу необхідну підтримку.

Піна Visco має високу еластичність та здатність адаптуватися під особливості людського тіла. Реагуючи на вагу та температуру, вона приймає індивідуальну форму тіла та не створює зворотного тиску на м’які тканини людини. Під час сну на матраці Memory Easy не порушується мікроциркуляція в тканинах, не перетискаються судини та нерви, досягається максимальна релаксація м’язів та зв'язок. Нижній шар висотою 14 см виготовлений з холодної піни Komfortschaum HR щільністю 40 кг/м3. Вона підтримує та вивільняє напруження в хребті та гарантує рівномірний розподіл тиску в будь-якому положенні тіла під час сну. Піна Komfortschaum має додаткове ергономічне семи-зональне профілювання. Структура відкритих комірок піни забезпечує оптимальну вентиляцію для приємного сухого середовища під час сну. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, виділіть, будь ласка, текст і натисніть Ctrl + Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення