Меблі по фен шую

Яке питання, така і відповідь. Цей текст ми знайшли, бо самі нічогісінько не розуміємо у фен шуй. Ми розуміємо в комфорті та затишку. А для фен шуїстів пропонуємо нижче викладене бачення фахівця.

При розстановці меблів у квартирі або офісі важливо дотримуватися гармонії і правильно заповнити простір кімнати. Меблі в будинку по фен шую вважається одним з ключових елементів при розподілі потоку енергії Ци.

За принципами фен шуй всі домашні меблі – ліжка, стільці, столи і кушетки повинна розміщуватися так, щоб від нижнього краю до підлоги залишалося хоч трохи вільного простору. Цього простору цілком достатньо для руху енергії Ци.

294

Розстановка меблів по фен шуй передбачає раціональне використання меблів. Повинні бути присутніми тільки необхідні меблі, не потрібно нагромаджувати приміщення численними комодами, диванами і т.ін. Головний принцип такий: мінімум меблів у квартирі.

Квартира по феншую це:
● Розташування меблів по фен шую;
● Енергія Ци вільно переміщується;
● У кімнатах затишно і вільно.

Правильно розставляємо меблі

Меблі повинні розташовуватися таким чином, щоб їх було добре видно з боку входу. Якщо не вдається розставити меблі в кімнатах таким чином, то можна повісити дзеркало так, щоб у ньому відбивалися предмети меблів, яких не видно від входу. Потрібно дотримуватися відстань між елементами меблів у кімнаті не менше метра. Така розстановка дає вільно циркулювати потоку Ци. Розташування меблів по фен шуй повинно проводиться так, щоб часто використовувані предмети знаходилися на рівні очей.

Картини та фотографії розвішують так, щоб людина сидячи могла спостерігати їх трохи вище рівня очей. Якщо виникає бажання розмістити в кімнаті великі фотографії і картини, то потрібно вивішувати їх над масивними предметами – над столом, комодом або диваном (в принципі так багато і раніше робили, нічого не знаючи про фен шуй)

Турбота про комфорт

В кімнату можна додати декоративні елементи і прибрати зайві предмети, які створюють безлад у приміщенні. При вході в кімнату можна причепити музичні підвіски. Передпокій повиннен бути чистим і вільним, тому що енергія Ци входить в будинок через вхідні двері.

191

Не можна розміщувати дзеркало навпроти вхідних дверей, так як вся енергія, що входить буде відбиватися назад, не йдучи за адресою, тобто у ваш будинок. Правильним рішенням буде фарбування стін у білий колір, які дозволять енергії Ци вільно проникати в приміщення. Дзвіночки вітру допоможуть Ци знайти дорогу в усі кімнати.

300

Звукову та відео- апаратуру краще розташувати таким чином, щоб зменшити негативний вплив телевізора. Можна встановити кілька великих квіток, щоб пом’якшити атмосферу. Ліжко можна поставити таким чином, щоб узголів’я спиралося об стіну – це забезпечить хороший і спокійний сон. Не рекомендується розташовувати узголів’я під вікном або в місці попадання сонячних променів, так як негативна енергія, що виходить від них може підірвати життєві сили.

Дзеркало в спальні вішати не можна, так як воно може стати причиною сварок, зрад і невдач. Для пом’якшення негативного впливу дзеркала використовують фіранки, дзвіночки вітру, рослини. На кухні також важливо виставити меблі по фен шую. Тут енергетика дуже важлива, тому не рекомендується розташовувати плиту біля раковини або холодильника. Об’єднувати два несумісних елемента – воду і вогонь не рекомендується.

Кухня у нас є і місцем для прийому їжі, тому для того, щоб прибрати негатив, можна повісити картину із зображенням фруктів – з абрикосами, наприклад. При погляді на таку картину з’являється апетит і настрій, ну і фен шуй теж «не заперечує» проти картин.

Ванна кімната є тим місцем, де панує вода, тому і тут важливо розставити меблі. Бажано підібрати меблі світлих тонів, і щоб вона була якомога більш функціональною і не такої розкішноюї як в інших кімнатах. Якщо є місце, то можна поставити і квіти.