М’які меблі під замовлення в магазині Interia: як все відбувається?

Виготовлення м’яких меблів під замовлення – це наш профіль. Так, на сайті представлений наш модельний ряд диванів та ліжок з розмірами і цінами. Але змінити довжину та/або конфігурацію дивану, змінити розмір спального місця, більш того, виготовити в бажаному кольорі – усе можливо. Постійні клієнти знають про це, потенційні ж замовники можуть навіть не здогадуватись про всы наші таланти. Саме для них ми вирішили більш детально розповісти про наші ліжково-диванні можливості.

Дивани: довжину диванів, як і конфігурацію (прямий, ліво/правосторонній) ми змінюємо на ваш розсуд. М’якість обираєте ви, якщо тільки вона не обумовлена вибором тої чи іншої системи розкладання. До речі, систему розкладання, як додаткову опцію, ми встановлюємо також за вашим бажанням. А оскільки ми дослухаємось до побажань замовників та цінуємо їх витрачений час понад усе, то всі тонкощі дизайну та технічну сторону обговорюємо дуже прискіпливо.

Правда, є один нюанс – втілити в життя ті фантазії, що суперечать законам фізики чи порушують виробничий процес неможливо. Наприклад, виготовити пухово-обіймаючий диван надвисокої м’якості з встроєним механізмом трансформації не вдасться. Крім того, ми завжди надаємо свої коментарі, а інколи наполегливо рекомендуємо ті чи інші зміни в першопочатковій задумці замовника.

Колір і фактура оббивки

Для зручності наших замовників та економії їх часу, для кожної моделі ми вже підібрали свої варіанти якісних матеріалів оббивки. Ми вже протестували обрані матеріали і точно знаємо, який з них буде максимально виграшно глядітись на тому чи іншому дивані/ліжку/стільці. Вам залишається обрати свою фактуру та колір. Ми завжди попереджаємо про плюси та мінуси обраного матеріалу.

Розмір

Практично всі дивани можна змінити по довжині – збільшити чи зменшити. А в деяких можна змінити глибину. При виготовлені ліжка відштовхуватись будемо від розмірів спального місця – ми виготовляємо ліжка під будь-які габарити матраца. Підголів’я деяких моделей ліжок можна змінити по висоті: замовити вище або нижче за вашим вибором. Отже у вас буде ваш ексклюзивний розмір, що ідеально впишеться в ваш житловий простір.

Технічні характеристики

Конфігурацію дивану можна змінити: кутовий зробити прямим чи навпаки, додати/прибрати виступаючу частину чи підлокітники. Системи розкладання можна встановити додатково, але не у всі моделі диванів. Дізнатися про це більш детально можна в описі обраного дивану. Теж саме стосується встановлення ніші для білизни в ліжках – можливе її встановлення чи ні, вказано в описі моделі.

М’якість

М’якість дивану змінюємо за бажанням клієнта. Але в деяких моделях це просто неможливо по технологічних причинах, а в деяких тому що втратиться зовнішній вигляд виробу. Те ж саме стосується вбудованої системи розкладання – вона (система) диктує м’якість дивану. Ліжка у нас м’які, просто одна модель може бути трохи м’якіша за іншу. Все для комфортного користування місця для сну.

Додаткові предмети інтер’єру

Прикро, якщо до існуючого дивану доводиться шукати додатковий пуфик чи крісло в аналогічній стилістиці. Ми вирішуємо цей «головний біль» клієнтів – виготовляємо крісла і пуфи того ж самого зовнішнього вигляду, що і диван. До того ж можна не поспішати з їх замовленням. Після того, як основні елементи будуть встановлені, і ви точно зрозумієте, що є необхідність у пуфі чи кріслі, їх завжди можна замовити додатково. А ще додатковий пуф не просто додасть затишку, але й забезпечить додаткове місце для сидіння або підставку для ніг, якщо ви купили прямий диван.

Ціна та строки виготовлення

Індивідуальний підхід до зміни розмірів впливає не ціну прямо пропорційно, а саме: при зменшенні – в меншу сторону, при збільшенні – в більшу. Усе чесно та відкрито. Строки виготовлення залежать від завантаженості виробництва та обраного матеріалу оббивки. Вони обговорюються одразу і фіксуються в замовленні.

Наостанок

Якщо ж є бажання роздивитись, як саме диван чи ліжко виглядає в готових інтер’єрах наших покупців – пропонуємо подивитись «живі» фото у розділі Фото Life, або на сторінках соцмереж (FacebookInstagram).

Шановні клієнти, компанія Interia завжди готова допомогти з питання стосовно диванно-ліжкової (і не тільки) продукції. М’які меблі під замовлення, вибір тканин, додаткові предмети інтер’єру, швидке опрацювання замовлень, оперативна доставка по всій Україна – з будь-яким з цих питань ви можете сміливо звертатись до нас, ми будемо раді допомогти. Якщо ви проживаєте в Києві чи області – чекаємо на вас у салоні. Немає можливості особисто відвідати нашу студію – ми завжди готові проконсультувати телефоном чи в онлайн-режимі.

М’якості та затишку вашому дому 🙂