Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія

Якщо подивитися на обстановку наших квартир, то можна завжди побачити неодмінний атрибут м’яких меблів – диван. У багатьох квартирах присутні навіть кілька моделей таких виробів. Вони служать нам для лежання і сну, дають можливість з комфортом почитати книгу або подивитися телевізор. У дитячих кімнатах вони виконують роль особливого куточка для ігор, розваг і відпочинку. На кухні диван надає нам можливість поєднувати прийом їжі і короткочасний відпочинок. Разом з тим вони служать прикрасою нашого житла і гарно доповнюють його інтер’єр.

Однак наявність великої кількості меблів у наших невеликих квартирах робить дає вплив на людину. Меблі просто тиснуть на психіку, обмежують можливість пересування, навіваючи гнітючий настрій.

Тому в голові сучасних дизайнерів виникла світла думка створення нового типу дивана, який буде не тільки багатофункціональним, але і його складові частини можна буде використовувати, як окремі м’які меблі. Так з’явився
модульний диван.

Модульна ідея полягає в тому, що диван складається з декількох окремих тимчасово з’єднаних частин (модулів), які легко роз’єднуючись і з’єднуючись, утворюють різні елементи м’яких меблів. Це можна порівняти з конструктором, де головною дійовою особою є Ви. Тільки від Вашого рішення і кількості наявних модулів залежить, на що перетвориться Ваш диван: в кілька окремих м’яких крісел, м’який куточок і крісло, два невеликих диванчика і т. ін. А, найголовніше, такі перетворення Ви можете легко робити по кілька разів на день. Купивши такий диван, Ви купуєте відразу кілька предметів м’яких меблів.

Особливості модульних меблів

Звичайно, інтер’єр кожної кімнати і квартири в цілому продумується заздалегідь, де кожному предмету меблів відводиться своє певне місце і це повинно гармонійно поєднуватися один з одним. Але раптовий приїзд родичів погостювати на кілька днів або прихід друзів з ночівлею порушує цю гармонію і створює деякі труднощі. У цьому випадку модульний диван буде “паличзнахідкою”, яка дозволить розмістити всіх з комфортом на Ваших невеликих квадратних метрах.

Модульні дивани Компанії Interia

Слідуючи світовим тенденціям і сучасним вимогам, наша компанія виготовляє цілу серію диванів, що складаються з окремих модулів і модульних секцій. В інтернет-магазині Interia виставлені фотографії зразків цих моделей, а побачити їх наяву і помацати можна відвідавши нашу студію.

Для їх виготовлення ми використовуємо матеріали тільки відмінної якості, і всі вони є екологічно чистими.

У модулях і секціях каркас і подушка можуть бути окремими елементами. Наповненням подушки є поролон різних категорій жорсткості і подушки лягають на ремені та підставку з дерев’яного каркасу. Розмір модульного елемента коливається від 60см до 1 метра. Модулі скріплюються між собою металевими зачепами, спеціальними стрічками або просто приставляються один до одного.

Деякі наші вироби є ексклюзивними моделями, виконаними в оригінальному стилі. Це, так званий “подушковий варіант”. При ньому всі елементи модульного дивана складаються з окремих подушок, тільки в одному випадку спинка жорстка, а в іншому це подушки.

Ще одним секретом популярності нашої продукції є оббивка модульного дивана. Наші тканини настільки барвисті і різноманітні, що перетворюють наші моделі в екзотичний витвір мистецтва. Тим більше, що модулі і окремі його частини можна оббити матеріалом різних кольорів, що прекрасно поєднуються один з одним.

Власником такого дивана може стати кожен, хто звернеться в Компанію Interia. За допомогою наших співробітників Ви завжди зможете вибрати найбільш підходящу модель, яка буде справжньою прикрасою інтер’єру Вашої оселі.