Нічого не бійся

Інтер’єр – чудове місце для експериментів. Однак в ньому проявляються не тільки стилістичні переваги власника, але і його характер. Адже, погодьтеся, швидкість прийняття рішення або відсутність страху перед сміливим поєднанням кольорів – це не прояв смаку, це прояв характеру.

Одним словом, цілком можна сказати: «покажи мені свій інтер’єр і я скажу, хто ти». Особистий простір розкаже про свого власника набагато більше, ніж його ретельно підібраний і продуманий гардероб. В інтер’єрі кожен з нас відчуває себе розкутіше, адже це твій особистий будинок. Але на які рішення нам всім зазвичай не вистачає сміливості? Ми виявили одразу три.

Страх 1: планувальне рішення

Навіть сьогодні, коли це стало нормою життя, багато хто як і раніше боїться об’єднувати кілька кімнат в один простір. Питається, чому? Адже будь-яке приміщення завжди можна зонувати за допомогою розсувних перегородок. Крім того, задумайтеся, наскільки важливо мати спільний простір, в якому вранці та ввечері збирається вся родина. Кожен хоч і зайнятий власною справою, але має можливість спілкуватись зі своїми близькими. Об’єктом, що об’єднує всю родину, може стати кухонний острів для сніданків, стіл або такий великий зручний диван, як Marshall.

Страх 2: інтер’єр без характеру

Світлі, витримані в нейтральній гамі інтер’єри, самі по собі гарні, але мріють про них ті, хто боїться «здатися не таким, як усі». З цієї причини і обираються прості прийоми: світлі покриття для підлоги, колір стін, меблі. Такі простори говорять про любов до універсальних рішень. Але якщо ви прихильник індивідуальних проектів, не станете сперечатися, що вони припускають індивідуальні кольорові рішення з поєднанням складних відтінків. Що ж робити? Не боятися. Шукати свою колористику та експериментувати. Можна одну з видових стін зробити акцентною, можна обрати незвичний текстиль, а можна використати яскравий предмет меблів, наприклад, диван Insolito Grande.

Страх 3: сучасний дизайн

Хоча ми сьогодні і маємо можливість вивчити найкращі інтер’єри світу буквально за один день (інтернет в допомогу), далеко не всі розуміють, що класичні стилі залишилися в далекому минулому. Якщо для оформлення інтер’єру сучасні дизайнери і обирають класичні елементи, обов’язково міксують їх із сучасною, технологічною обстановкою. Візьміть і ви цей прийом на замітку. Так сьогодні працюють французи, італійці, британці та американці. Якщо ви космополіт і обираєте інтерактивний спосіб життя, не бійтеся сучасного дизайну! Почніть з малого, з якого-небудь нейтрального, але актуального в наші дні предмету меблів, на зразок дивану Sorriso Grande, який з одного боку впишеться в будь-який стиль, а з іншого – обов’язково підкреслить бездоганний смак свого власника.