Вся представлена на сайті продукція (окрім картин та матраців стандартних розмірів) виготовляється під замовлення. Тому у вас є можливість змінити розмір, підібрати як матеріал оббивки, так і колір, додати за бажанням додаткові опції.

Термін виготовлення залежить від завантаженості виробництва. Цей термін завжди можна уточнити у наших менеджерів.

Як замовити

  • у нас в Студії, якщо є така можливість: ви зможете особисто вивчити зразки меблів, матеріали оббивки;
  • оформити замовлення на сайті: наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей розрахунку, якщо такий знадобиться, та вибору матеріалів оббивки/кольору;
  • написати/подзвонити нам: ми будемо раді проконсультувати та відповісти на всі питання, що з’явились.

Прорахунки висилаємо в електронному вигляді. Зразки матеріалів оббивки, якщо є така необхідність, ми надсилаємо будь-яким зручним перевізником.

При оформленні замовлення ми двостороннє підписуємо договір, де фіксуємо строки, ціни та всі індивідуальні особливості замовлення.

Як оплатити

Способи оплати ви обираєте самостійно. Варіанти на вибір:

  • готівкою в Студії;
  • банківською картою в Студії;
  • перерахунком на розрахунковий рахунок.

Від обраного способу оплати сума замовлення не змінюється.

Передоплата складає 100%, перед внесенням котрої ми готуємо та підписуємо пакет документів: договір, специфікацію зі всіма індивідуальними особливостями замовлення, а також проект (схематичне зображення конфігурації). При оплаті по безготівковому розрахунку виставляється рахунок, актуальність якого складає три робочих дні.

Якщо ви хочете оплатити за межами України, ми виставимо вам invoice через систему прийому платежів Wayforpay.

Відлік терміну виготовлення замовлення починається на наступний робочий день після отримання/зарахування оплати. Протягом терміну, вказаного у договорі (термін залежить від завантаженості Виробництва), ви отримаєте свій самий-самий товар. Та головне – ні на день пізніше, хіба що ви самі попросите потримати продукцію на складі.