Предмет інтер’єру Fireplace

В наявності Цей виріб вже виготовлен та знаходиться на складі.
52 000 грн.
Замовити
Рейтинг: 3.7/5 (147 відгуків)
Розмір (Дов/Гл/В), см.:
60x44x222

Ми розуміємо, що трохи несподівано знайти у виробника м’яких меблів вуличне барбекю. Але нам НЕ все одно, що робити. Ми маємо кайфувати від того що виробляємо. І від ідеї створити класний виріб для барбекю, який буде «інтер’єрним доповненням екстер’єру» в нас прокинувся азарт і інтерес. І ось через кілька місяців роботи та експериментів ми раді представити вам наш Fireplace.
Fireplace – це не просто місце де ви можете приготувати на відкритому вогні або розжареному вугіллі, це ще й місце де можна посидіти з близькими людьми і келихом чогось смачненького. Місце яке сильно відрізняється від простого мангала. Fireplace – вуличний камін та піч для приготування їжі в одному виробі.
Fireplace виготовлений з кортеновської сталі. За допомогою спеціальних засобів вона обробляється і на ній з’являється іржа. Саме це нам і подобається в даному матеріалі. І так, він буде трохи змінювати свій вигляд під впливом дощу та снігу. І це круто. Це живий матеріал, який дуже міцний і має особливо сильну стійкість до окислення.
З функціоналу.

Забрало опускається і піднімається. У нього є 5 кроків. Що дозволяє регулювати рівень тяги, чистоту навколо під час розпалу та готування, всередині, при високій температурі. Усередині шамотні плити, які не тільки накопичують тепло для рівномірного розподілу на продукти, а й захищають зовнішні стіни від високої температури. Так, вони як і раніше сильно теплі але тепер, при випадковому дотику, ви не обпечетесь.
Столи й гачки. У комплекті ви отримуєте два столи, один з нержавіючої сталі для продуктів, інший з кортеновської сталі для більш «брудних» предметів. Також в комплекті є рейка з гачками, на які ви можете вішати те, що вам потрібно тримати під рукою (кочерга, щипці і т.п.). Встановити на Fireplace можна одночасно тільки два елементи. Тому доведеться вибрати, що важливіше два столи або стіл і гачки. До речі, столи мають два види навішування: як робоча поверхня так і «транспортувальний» режим – коли вони висять опущеними не впадаючи в очі і не займаючи місце.
Також в комплекті додається рамка для розміщення шампурів або решітки для приготування стейків, овочів. Вона виготовлена з нержавіючої сталі. Її легко дістати, що перетворити Fireplace в камін.
Не дивлячись на те, що вага виробу понад 240 кг, ми настіливо рекомендуємо кріпити його до основи на якій він у вас буде стояти. Відповідні отвори там є.