Переваги безпружинних матраців

Неправильна постава, періодичний біль у спині, чуйний сон найчастіше результат безсонних ночей, проведених на неякісних матрацах. Безпружинні матраци – відкриття у сфері виготовлення ортопедичних виробів, що користуються великим попитом. Вони забезпечують правильну підтримку тіла під час відпочинку, зручні, комфортні і доступні за ціною.

Особливості безпружинних матраців

Безпружинні ортопедичні матраци складаються з натуральних або синтетичних монолітних плит або набраних блоків. Їх основна відмінність – відсутність пружин, що виключає ймовірність появи металевого скрипу, скупчення електромагнітних хвиль і ефекту легкого похитування. Своїми ортопедичними властивостями безпружинні матраци зобов’язані наповнювачам, в ролі яких виступають: – Кокосове волокно (койра) – органічний наповнювач, додає матрацу пружність і жорсткість; – Натуральний спінений латекс – гнучкий, м’який і еластичний матеріал, що добувається з соку Гевеї; – Комбінований латекс (аерролат, латексформ); – Пінополіуретан – синтетичний матеріал, що відрізняється гіпоалергенністю і стійкістю до вологи; – Морські водорості – жорсткий наповнювач, що володіє ортопедичними і лікувальними властивостями; – Абака – еластичний і довговічний наповнювач, виготовлений з листя бананової пальми, але менш затребуваний; – Овеча вовна – в якості наповнювача надає лікувальний ефект при болях в суглобах, позитивно впливає на стан шкіри, володіє хорошою зігріваючою дією.

Максимальний ортопедичний ефект в беспружинних матрацах досягається за рахунок чергування шарів наповнювача. Багато виробників впевнені, що перша ознака якісного матраца – його багатошаровість. Іноді кількість шарів може досягати восьми, де латекс чергуються з кокосовим волокном. Існує маса варіантів безпружинних матраців, що дозволяє вибрати оптимальний варіант навіть тим, хто не визначився з його жорсткістю. Для них передбачені матраци, де одна сторона жорстка – з наповнювачем з кокосової койри, а інша м’якіша – з латексної плити.

Переваги безпружинних матраців

Завдяки своїм конструктивним особливостям безпружинні матраци мають ряд переваг: – Легкість – гарантується відсутністю пружин, що знижує вагу матраца і робить його зручним для перенесення, транспортування або виносу з кімнати для очищення або провітрювання; – Безшумність – на відміну від пружинних матраців вони не скриплять і не видають неприємних звуків, що перешкоджають повноцінному сну; – Натуральність – в беспружинних матрацах використовуються тільки якісні наповнювачі, які добре провітрюються, що не звалюються, не накопичують неприємні запахи і не викликають алергію; – Стійкість до великих навантажень – спати на беспружинних матрацах можуть люди з масою тіла до 150кг; – Легкість в експлуатації – в міру необхідності матрац легко очищається від забруднень і при цьому не втрачає своїх початкових властивостей; – Стійкість до вологи і перепадів температур – під впливом опалення наповнювач матраца не пересихає, а в холодну пору року не вбирає зайву вологу; – Високі ортопедичні якості – безпружинні матраци допомагають вирішити проблеми з поганою поставою, усунути біль у спині та суглобах, подарувати повноцінний сон; – Естетичний зовнішній вигляд – матраци привабливо виглядають і не зіпсують інтер’єр навіть самої вишуканої спальні; – Стійкість до зминання країв – за рахунок конструктивних особливостей безпружинний матрац не зношується по краях під впливом навантажень; – Довговічність – при правильній експлуатації і дотриманні всіх рекомендацій якісний безпружинний матрац прослужить довгі роки. – Можливість вибрати розмір і висоту матраца під індивідуальні параметри ліжка.

Безпружинні ортопедичні матраци – це вибір людей, які звикли дбати про своє здоров’я. Вони рекомендовані новонародженим дітям, літнім людям, вагітним жінкам, а також особам, які через хронічні хвороби проводять багато часу в ліжку.