Прийоми декораторів

Якщо ви вирішили проекспериментувати над своїм інтер’єром, відомі декоратори радять використати кілька перевірених прийомів, які допоможуть вам наблизитися до бажаного результату.

Початок початків

Приступаючи до проекту, чесно дайте собі відповідь на питання: ви плануєте тут працювати, відпочивати Sandler або влаштовувати гучні вечірки? Чи є у вас фамільні меблі або декор, які ви хочете інтегрувати в простір свого нового/оновленого будинку? Що для вас є неприйнятним? А що хотілося б напевно побачити в своїй квартирі? Коли відповіді отримані, задумайтеся, чи все вас влаштовує в планувальному рішенні. Якщо ні, все ж варто звернутися до фахівця, який допоможе його відкоригувати. Коли цей етап пройдено, можна сміливо приступати до реалізації проекту своєї мрії.

Індивідуальність

Індивідуальні рішення – це важливо. Саме тому всі фахівці рекомендують спочатку поставити собі ключові питання, згадані раніше. Розібравшись в тому, що потрібно саме вам, ви також наближаєтеся до проекту мрії. Погодьтеся, запам’ятовуються ті простори, де автори (будь то архітектор, дизайнер, декоратор або сам власник) не побоялися проявити свої сміливі ідеї, відобразивши в проекті інтереси і захоплення власника.

Старе і нове

Предмети, що дісталися в спадок від бабусі або знайдені на брокантах, можна легко заміксувати в сучасному просторі. Навіть потрібно! Сучасний диван Dali, старовинний іранський шовковий килим і бабусин буфет будуть мати гарний вигляд в одному приміщенні. Як і правильно підібрані колір і фактури, сусідство старого і нового обов’язково додасть проекту унікальний характер.

Color blocking

В останні кілька років всі дизайнери і декоратори переключилися на хвилю сміливих кольорових рішень. У чому причина, ми можемо тільки здогадуватися. Швидше за все, всі просто втомилися від монохромних проектів. Беж, сірий і білий сьогодні також використовуються, але не в такому обсязі, як раніше. Сьогодні в фаворі зелений, рожевий та синій Mini Manson. Якщо ви і зважилися використати колір, пам’ятайте правило про три відтінки. Новачкові складно застосувати більш широку кольорову гамму. А якщо ж у вас є побоювання, почніть експерименти з різнокольорового декору, який можна легко замінити в будь-який момент.

Mix & Match

Ще одна тенденція, яка прийшла зі світу моди і яку так полюбили декоратори усього світу – Mix & Match. Навіть починаючому декораторові не так вже й складно реалізувати її в інтер’єрі. Все, що потрібно зробити – об’єднати предмети класу люкс з предметами бюджетних брендів. Чому це працює? Тому що такий мікс дозволяє предметам розкоші виглядати ще виразніше, а бюджетним – елегантніше. У свою чергу власник квартири або будинку зможе заощадити і знову-таки отримати несхожий на інші інтер’єр.