Дивани з розкладним механізмом від Interia

Розкладний диван і його переваги, а також не забуваємо про недоліки. Напевно, зараз не знайдеться жодної людини, яка могла б обійтися без м’яких меблів у своїй квартирі. Адже вона дарує нам ті блаженні хвилини відпочинку і спокою, які так необхідні нам після важкого дня. Робить наші оселі затишними та комфортними, а інтер’єр приміщень стає яскравішим і багатшим. Всі ці достоїнства м’яких меблів, повною мірою відносячи до її обов’язковому атрибуту – дивану.
Для одних покупців диван потрібен для тільки прикраси інтер’єру, інші його набувають як офісних меблів. Але для більшості він просто необхідний як місце для короткочасного відпочинку і одночасно як спальне місце. Тому думкадиван розкладний купити Київ виникає досить часто. Якраз до цієї категорії і відноситься ціла серія випускаються Компанією Interia розкладних диванів.

Зазвичай такі моделі диванів набуває той, у якого досить скромні квадратні метри житлової площі, а є велика необхідність мати одночасно спальне місце і можливість подивитися телевізор або почитати книгу. Диван ліжко також допоможе Вам зробити більш вільною спальню і дитячу кімнату, де у малюка буде одночасно місце для ігор і нічного відпочинку.
Першорядним обов’язковою умовою вибору диван ліжка є визначення місця встановлення його в Вашій квартирі. Від цього, насамперед, залежать його габаритні розміри, і при покупці моделі в нашій компанії Ви завжди вольні їх змінити. Наступним кроком буде вибір типу і забарвлення дивана, найбільше відповідним інтер’єру Вашої квартири.

Купити розкладний диван Компанії Interia

Наша компанія пропонує покупцеві великий асортимент таких виробів, зразки яких виставлені на сайті однойменного інтернет магазину і є в нашій студії. Зайшовши в студію, Ви зможете помацати, помацати, посидіти і навіть полежати на них і переконається у високій якості нашої продукції. Безсумнівно, Вам припаде до душі їх оригінальний дизайн і барвистість забарвлення наших моделей.
Ми виготовляємо два типи диван ліжок: прямі і кутові, хоча цілком можливі і ексклюзивні варіанти моделей. Перевагою кутовий моделі є те, що його установка дозволяє більш раціонально використовувати кути приміщень.

Для перетворення дивана в ліжко ми встановлюємо наступні системи розкладання: дельфін, французька розкладачка і седафлекс. Як показує багаторічна практика їх використання, вони розраховані на тривалий термін служби навіть при високих навантаженнях. Слід зазначити, що вони різною мірою впливають на комфортабельність і м’якість дивана.

Детальна інформація про них розміщена в розділі фурнітура нашого сайту.
Жорсткість будь-якого дивана залежить від наповнювача і каркаса. Ми застосовуємо в своїх моделях найоптимальніший варіант з усіх використовуваних матеріалів: поролон різної твердості і пасової каркас. Як показала перевірка часом, таке поєднання забезпечує надійність виробу і дозволяє легко досягти потрібного ступеня жорсткості. У деяких випадках, для досягнення підвищеної м’якості, зверху поролону укладається прошарок з пуху.
Велике для значення для інтер’єру кімнати має забарвлення диван ліжка, адже окремі її елементи можна оббити тканиною різних кольорів. Важливо й те з якою метою диван ліжко буде використовуватися. Наприклад, для дитячих кімнат ми використовуємо в моделях яскраві, не ріжуть очі, кольору, і м’які на дотик тканини. У будь-якому випадку вибір залишається за Вами.
За бажанням покупця ми встановлюємо в моделях білизняний ящик. Наявність додаткового місця для зберігання м’яких речей і білизни завжди радує власників невеликих квартир.
Будьте впевнені, що Ви залишитеся задоволені відвідуванням нашої компанії, де, з нашою допомогою, зможете зробити найбільш вдалу покупку.