Тенденція – зроблено власноруч

Ні для кого не секрет, що ручна робота завжди була в ціні. Особливо якщо йдеться про крафтові меблі, в тому числі про дивани та ліжка.

На кожному континенті і в кожній країні диван або ліжко, зроблені місцевими майстрами, будуть виглядати зовсім по-різному і на це є свої причини. Перша – культурні традиції регіону. Друга – матеріали, від яких багато в чому залежить те, яким саме вийде виріб. Ну і третя – кліматичні умови: для одного регіону більше підійде максимально м’який виріб, а для іншого жорсткіший, хтось віддасть перевагу світлим моделям, а хтось моделям темних відтінків. Але якими б не були відмінності, предмети домашньої обстановки, виготовлені власноруч, наповнять будь-який інтер’єр унікальною атмосферою, адже такі меблі завжди індивідуальні.

З чого все почалося?

Дозволимо собі припустити, що все почалося з бажання створити в будинку особливий затишок, який дозволить почуватись комфортно. Не складно здогадатися, що разом з цим бажанням з’явилася і потреба в м’яких меблях, які спочатку носили виключно функціональний характер, а пізніше стали предметом мистецтва й гордості своїх власників. Іноді на передній план виходила особлива тканина, іноді незвичайна, новаторська форма (так-так, навіть якщо йдеться про дивани або ліжка – новаторство присутнє!). Але що залишалося незмінним – бажання майстрів створити якісний предмет, який довгі роки прослужить своїм власникам. Чи збереглася подібна індивідуальність сьогодні? Можна сказати, що частково, адже великі і не дуже європейські виробники м’яких меблів успішно співпрацюють з відомими дизайнерами, на кшталт Патрісії Уркіоли або Філіпа Старка. Звичайно, такі моделі запускаються в серійне виробництво, проте їх дизайн все одно унікальний. Обрати для свого інтер’єру диван або ліжко, розроблені світовими зірками предметного дизайну – чудова можливість отримати продукт, який прикрасить будь-який інтер’єр. Але чи може великий меблевий концерн підлаштуватися під індивідуальні потреби конкретного замовника? І до того ж, хто сказав, що крафтові меблі сьогодні нікому не потрібні?

Наші дні

Індивідуальність – один із головних трендів наших днів. Тому ексклюзивні меблі, виготовлені власноруч, як і раніше асоціюються з достатком і гарним смаком. Виготовляються вони невеликими партіями або штучно під замовлення. Підбір матеріалів (наприклад, текстиль для оббивки), як і кожна деталь, обговорюються з майбутнім власником м’яких меблів. Будь-який французький або італійський декоратор легко створить мікс з предметів мас-маркету та виробів відомих компаній, але обов’язково в такому інтер’єрі знайде місце для крафтових меблів. Для компанії Interia будь-яке замовлення є індивідуальним, адже у кожного з наших замовників є свій запит. Хтось потребує певний розмір дивану або ліжка, а для когось важливі колір і якість оббивки. Ми завжди підлаштовуємось під клієнта і пропонуємо оптимальне рішення в рамках існуючого в нашому арсеналі модельного ряду.