Обираємо дитяче ліжко

Перше вересня вже позаду і можна трохи розслабитися. Але, напевно, турботливі батьки не просто збирають своїх дітей в дитячий сад або школу, купуючи портфелі, зошити, підручники, ручки і фломастери. Вони проявляють свою турботу і любов в першу чергу в будинку.Для кожного з нас велике значення має не тільки, як дитина буде мотивована і, наскільки ретельно вона стане вчитися, але і те, наскільки якісно (і це ключове слово!) вона буде відпочивати і відновлювати свої сили, перебуваючи вдома. Для цього необхідно правильно оформити кімнату дитини. Навіть незважаючи на те, що вона повинна вмістити багато функцій (ігрова, спальня, робочий куточок, гостьова зона), на деяких речах не можна економити. Особливу увагу слід приділити організації спального місця. Фахівці рекомендують віддати перевагу ліжкам з повноцінним ортопедичним матрацом, а не розкладному дивану і тим більше дивану стаціонарному. При цьому вік дитини не має ніякого значення. Це правило однаково для всіх поколінь. Сьогодні навіть при дуже скромній площі квартири, дорослі вибирають для себе повноцінне ліжко, так чому ж діти повинні задовольнятися меншим?

Яким має бути дитяче ліжко:

  • стійким;
  • безпечним;
  • зручним;
  • естетичним (дизайн – справа смаку і кожен обирає виходячи з власних уподобань);
  • гіпоалергенним;
  • виготовленим з натуральних матеріалів.

Чому ж так важливо, щоб в дитячій кімнаті, як і в спальні батьків, з’явилося саме ліжко? Багато дорослих вважають за краще, щоб дитина прибирала своє спальне місце і в кімнаті панував порядок. Але чи так це важливо, якщо мова йдеться про його здоров’я? Крім того, візуально ліжко може виглядати як диван. Наприклад, як моделі: Cervantes Small і First Kid. Єдина їх відмінність – це наявність ортопедичного матрацу і ламелей. З огляду на наш досвід роботи, ми можемо точно сказати, що жоден розкладний механізм не здатен замінити ані повноцінний матрац, ані якісний каркас, які і позначаються на здоров’ї дитини.

На що впливає вибір правильного дитячого ліжка?

  • здоров’я дитини, зокрема його хребта;
  • якісний сон, а значить і повноцінний відпочинок;
  • працездатність і концентрацію уваги;
  • сприйняття дитиною інформації.

Зіткнувшись з таким питанням, наша компанія вирішила, що настав час запропонувати альтернативу для маленьких клієнтів. Звичайно ж, Interia може адаптувати будь-який варіант дорослого ліжка під дитячий розмір, але ми вирішили, що діти гідні власної моделі. Для її розробки запросили дизайнера Вікторію Шкляр з майстерні FORM bureau. В результаті цієї співпраці з’явилася колекція дитячих ліжок з узголів’ями, що нагадують відомих мультиплікаційних героїв: MickeyTom і Zaya. Ось, що про колаборацію розповідає автор проекту.

Вікторія Шкляр, дизайнер
«Коли український виробник Interia запропонував мені придумати дитяче ліжко, я охоче погодилася. Мені, як дизайнеру, було цікаво спробувати себе в чомусь новому. Почалося все з опрацювання ідеї. Ми зустрічалися, обговорювали, вносили корективи в креслення і, коли отримали бажаний результат, віддали модель у виробництво. Готовий виріб отримали всього за два місяці. У роботі дуже хотілося відійти від стереотипів. Почалося все з того, що я вирішила зробити узголів’я круглим. На таку ідею мене підштовхнула поїздка в Африку, природа цього континенту. Коло нагадувало форму голови, в процесі з’явилися вуха, і фантазію вже було не зупинити. Це перший момент. Другий – колір. Я вибрала чорний – найглибший, найвиразніший, що відмінно підкреслює незвичайну форму. При бажанні модель можна кастомизувати і підібрати як потрібний вам відтінок, так і потрібну тканину для оббивки».