Interia: проект і його розвиток

З даної статті, що вийшла в інтернет-виданні Home Ideas Supply, ви можете дізнатися про надихаючий досвід українського виробника м’яких меблів – Interia і на прикладах реалізованих українськими архітекторами об’єктів оцінити рівень продукції. Також ви дізнаєтеся з чого починали, і як розвивали власний проект власники компанії – Євген і Христина Палій. З якими складнощами вони стикалися і як обрали вектор подальшого розвитку. На чому заснована політика бренду і як будувалася співпраця з українськими дизайнерами.

«Детальніше»

Незамінний елемент: м’які меблі

Погодьтеся, будь-який приватний простір неможливо уявити без зручного дивану та ліжка. Так в 2011 році подумав і засновник компанії Interia Євген Палій. З цього моменту його життя кардинально змінилося. Захопившись ідеєю запропонувати українському ринку якісні та сучасні м’які меблі, щоб досягнути поставленої мети, Євген почав самостійно налагоджувати всі процеси. Як саме це відбувалося, які складнощі зустрічалися на шляху, які цілі ставилися, і що з цього всього вийшло, читайте в матеріалі інтернет-видання thearchitect.pro

«Детальніше»

Виробництво м’яких меблів в Україні

Редакція українського порталу bit.ua, який регулярно інформує нас про всі гастрономічні та культурні події Києва, поспілкувалася з Євгеном і Ксенією Палій – власниками компанії Interia. Якщо вам цікаво, як був реалізований успішний проект, почитайте! Євген і Ксенія відкрито діляться всіма секретами: з чого починали, які цілі ставили перед собою, як напрацьовували репутацію, як прийшли до співпраці з вітчизняними дизайнерами і як вибудовували роботу виробництва. Повну версію статті читайте тут.

«Детальніше»

Interia: історія бренду

Ми любимо розповідати про власний досвід і будемо раді, якщо для когось він виявиться корисним. У матеріалі порталу woman.ua зібрана інформація і про те, з чого починала компанія Interia, яким був її стартовий капітал, на чому будується наша філософія, хто працює в нашій команді, які матеріали використовуються у виробництві і багато чого іншого. Побудувати бізнес в Україні (як і в будь-якій країні світу) не так вже й просто, але завзятість, дотримання поставленої мети та чітке виконання взятих на себе зобов’язань приносять свої плоди. Почитати статтю повністю можна тут.

«Детальніше»

Interia: старт проекту та його розвиток

Завжди цікаво читати надихаючі історії, які змушують уважніше придивитися до власного життя. Ця стаття в журналі «Фокус» розповідає нашу історію, історію компанії Interia. З чого все починалося, які складнощі нам довелося подолати, як будувалося виробництво, що стало джерелом натхнення, як відбувалася співпраця з українськими архітекторами і дизайнерами, а також, яку мету наша компанія ставить перед собою сьогодні, – читайте в цьому матеріалі.

«Детальніше»

Колаборація: Interia і Вікторія Шкляр

Що може бути краще, ніж самостійно щось придумати, реалізувати свою ідею і залишитися задоволеним результатом? Все це можна сказати про колаборації компанії Interia з дизайнером Вікторією Шкляр. Співпраця почалася кілька років тому з реалізації індивідуальних проектів м’яких меблів для інтер’єрів Вікторії. Однак в якийсь момент з’явилася ідея розробити колекцію дитячих ліжок. Що з цього вийшло, як будувався процес, чи залишилися задоволеними маленькі клієнти (а також їхні батьки), читайте в інтерв’ю журналу «САЛОН» з дизайнером Вікторією Шкляр і власником компанії Interia Євгеном Палієм.

«Детальніше»

Домашній інтер’єр в новому році

Цей матеріал може стати в нагоді тим, хто прямо зараз займається облаштуванням власного інтер’єру адже в ньому йдеться про актуальні тенденції. Редакція обрала одразу три: особиста зона комфорту (коли все у вашому домі має говорити про зручність), mix & match (тренд прийшов з модного світу і грунтовно укорінився в интер’єрному), а також скандинавський стиль (він не набридає не тільки мешканцям скандинавських країн, а й пошановувачам дизайну з інших країн). Почитайте, це і справді надихає на інтер’єрні експерименти!

«Детальніше»

Вибір ліжка разом з Interia

Чи знаєте ви, що на якість сну, а тому на ваше самопочуття і працездатність, безпосередньо впливають якісний матрац і ліжко? А дизайн ліжка може відобразитися на вашому настрої? У цій статті засновник компанії Interia Євген Палій дає цінні поради про те, на що варто звернути увагу при виборі ліжка, як для дорослої спальні, так і дитячої. Розповідає про важливість вибору правильних габаритів, підбор матеріалів, індивідуальність рішень та правила подальшого догляду за виробом. Читайте статтю повністю на сайті Home Ideas Supply.

«Детальніше»

Дитячі ліжка від Interia

Українські виробники меблів тільки роблять перші кроки. Хтось повільно рухається вперед, а хтось активно переймає модель роботи своїх італійських колег, які замовляють розробку нових моделей диванів, крісел і ліжок у таких іменитих дизайнерів, як Патрісія Уркіола, П’єро Ліссоні, Паола Навоне та багатьох інших. Однак в нашому випадку, якщо виробник український, то й дизайнери залучаються вітчизняні. Наприклад, компанія Interia спільно з дизайнером Вікторією Шкляр розробила колекцію дитячих ліжок. Як будувався процес, читайте тут.

«Детальніше»

Костянтин Орловський: про професію дизайнера

За плечима майстерні дизайнера Костянтина Орловського колосальний досвід і проекти різного масштабу: будинки, квартири, ресторани та бутіки. На що дизайнер звертає особливу увагу в роботі, що для нього важливо в проекті, як він ставиться до вітчизняного виробника, в чому полягає принципова відмінність українського споживача і європейського, а також українського виробника і європейського та над чим нам всім ще варто попрацювати, читайте в інтерв’ю з дизайнером на сайті журналу «САЛОН».

«Детальніше»

Оксана Долгоп’ятова: з кераміста в дизайнери

Іноді так трапляється, що обравши одну професію, пізніше кардинально змінюєш вектор руху. Так сталося і в житті Оксани Долгоп’ятової, яка з кераміста перекваліфікувалася в дизайнера інтер’єрів і перетворила своє хобі на професію. І знаєте, у неї чудово виходить! Про те, який шлях їй довелося пройти, про те, що є головним у роботі дизайнера, чи варто звертати увагу на тренди і як будується колаборація з вітчизняними виробниками, читайте в інтерв’ю з дизайнером Оксаною Долгоп’ятовою на сайті журналу «САЛОН».

«Детальніше»

Іван Юнаков: спадковий архітектор

Іван Юнаков – спадковий архітектор. Обравши одного разу професію батька і старшого брата, сьогодні він продовжує «тримати марку». В інтерв’ю журналу «САЛОН» Іван розповів про те, що допомагає йому зберегти інтерес до роботи, як правильно розставляти пріоритети, як влаштований процес за кордоном і в Україні, а також, про важливість профільної освіти. Якщо вам цікаво, що думають професіонали про сучасні тенденції, про сучасний український дизайні і як їм працюється з українськими виробниками м’яких меблів, читайте повний варіант інтерв’ю на сайті журналу «САЛОН».

«Детальніше»

Почуття смаку

Смак відображається не тільки в любові до моди та позначається на зовнішньому вигляді будь-якої людини, але і в якому просторі вона мешкає та якими предметами себе оточує. Про смак і його прояви редакція журналу L’Officiel Hommes поговорила з керівником компанії Interia Євгеном Палієм. З інтерв’ю ми дізнаємося, які саме м’які меблі популярні сьогодні і чому, як ідентифікувати дизайн, як будується співпраця з українськими архітекторами та дизайнерами, яка філософія у бренду Interia та які вироби з асортименту української компанії є предметами особливої ​​гордості.

«Детальніше»

Йти до своєї мети

Якщо раптом з якихось причин ви нічого не знаєте про Interia, почитайте інтерв’ю журналу DOMUS Design з керівником компанії Євгеном Палієм. Це буде особливо корисно тим, хто цікавиться українським меблевим ринком, хоче розібратися в тому, які зміни в ньому відбулися і чому споживач обирає вітчизняного виробника. З інтерв’ю можна дізнатися з чого починала свій шлях відома на сьогоднішній день українська компанія, з яких джерел вона черпає натхнення, які існують на ринку тенденції і на що покупець звертає особливу увагу.

«Детальніше»

Interia: комфорт і мода

На передодні новорічних свят редакція журналу L’Officiel зустрілася з керівником компанії Interia Євгеном Палієм щоб дізнатись, як влаштований український меблевий бізнес. Питань накопичилося багато. Наприклад, на чому заснована філософія бренду Interia, чи може український продукт конкурувати із західними аналогами і який предмет з асортименту компанії можна сміливо назвати знаковим. Євген Палій в свою чергу розповів про те, що його надихає, про те, як змінився український споживач і про який новорічний подарунок він мріє. Почитайте, це цікаво!

«Детальніше»

Історія однієї компанії

Історія успішної компанії, розказана в деталях, може стати потужним джерелом натхнення і стартом для інших. Керівники Interia – подружжя Ксенія і Євген Палій – не приховують того, як саме було обрано напрямок, як розподілені обов’язки всередині компанії, який шлях їй вдалося пройти і з якими труднощами довелося зіткнутися. З 2011 року змінилося багато чого і мова не тільки про асортиментний ряд, а й про обороти виробництва, про розширений штат і новий просторий шоу-рум в центрі столиці. Також в статті журналу DOMUS Design ми говоримо про принципи роботи Interia і, що саме сучасний український виробник пропонує ринку.

«Детальніше»

За рекомендацією

Кожен поважаючий себе виробник замислюється про те, як його бренд і що ще важливіше – продукцію сприймають на ринку. До цього питання можна підійти професійно і запросити маркетологів, але ніколи не варто забувати про тих, для кого ви працюєте. У випадку з компанією Interia мова йдеться, в тому числі і про архітекторів. Погодьтесь, хіба може бути рекомендація краще, ніж поява ваших робіт (в нашому випадку диванів, ліжок і аксесуарів) в проектах кращих дизайн-студій України? Про це стаття на сайті pufikhomes.com

«Детальніше»