Всім спати!

Якщо поговорити зі знавцями інтер’єрного дизайну, вони скажуть, що головну увагу в будь-якому житловому просторі варто приділити кухні та спальні. Перша постійно знаходиться під впливом агресивного середовища (вода, пар, жир), а друга відповідає за ваш відпочинок і відновлення. Функція другої нам здається особливо важливою, адже перекусити іноді можна в кафе або ресторані, а ось відновити сили – тільки у власній спальні. Подумаємо, як уникнути головних помилок в її оформленні.

  • Що не варто робити, так це обирати для спальні яскраві відтінки. Вони точно не допоможуть розслабитись. Але в той самий час не варто зупинятись виключно на пастельній кольоровій гамі. У спальні необхідно підтримувати баланс. Наприклад: нейтральна база і один контрастний відтінок. Те ж саме стосується і стилю оформлення. Навряд чи для спальні підійдуть стилістичні рішення притаманні для королівських палаців. Втім, як і один з актуальних сьогодні концептуальних стилів.
  • Сон любить тишу – і це непорушне правило. Ось чому спальня повинна мати хорошу звукоізоляцію. За цим важливим аспектом слід простежити під час проведення ремонтних робіт. У вирішенні даного питання також допоможуть відповідні покриття для підлоги і правильно підібраний текстиль.
  • Освітлення – ще один з елементів, особливо важливих в просторі спальні. Лампи повинні мати м’яке тепле світло, а світильники позначати окремі зони. З цим завданням допоможуть впоратися торшери, бра і настільні освітлювальні прилади. А ось великі люстри не рекомендують використовувати в спальні. По-перше, це не зал для прийомів гостей. А, по-друге, яскраве світло тут навряд чи стане в нагоді.
  • Коли ремонт завершений і в приміщенні вирішене питання з освітленням, приділіть увагу підбору якісних, зручних меблів. Це, мабуть, ключовий елемент у створенні комфорту в приміщенні для відпочинку. У спальні не обійтися без великої гардеробної шафи, туалетного столику і, звичайно ж, зручного ліжка. Придивіться до моделей: AmberVegaButterfly.
  • На меблях варто зупинитися докладніше. Наприклад, одна з найпоширеніших помилок в невеликому просторі – компромісне рішення на користь розкладного дивану. Ми не радимо цього робити. Навіть якщо приміщення дуже скромне за своїми розмірами, обирайте повноцінне ліжко з якісним матрацом. Якщо не знаєте, як це зробити, вивчіть скандинавські проекти. Шведи і фіни – великі знавці в цьому питанні!
  • Ще одне рішення, яке також навряд чи допоможе повністю розслабитися в приміщенні спальні – повний аскетизм. У створенні відповідної для сну атмосфери допоможуть предмети мистецтва, для яких в будь-якій спальні знайдеться місце. Також з цим завданням впораються і елементи декору, що проявляють характер своїх власників.

Не варто економити на особистому комфорті. Оптимальним рішенням інтер’єру спальні стане: нейтральна база, кілька яскравих акцентів, правильно підібране освітлення, текстиль і зручне ліжко, як, наприклад, Pure або Soho.