Вибираємо диван для офісу

Дата:16.05.2014
Вибираємо диван для офісу

Як вибрати диван для офісу?

Завдання дуже непросте, адже меблі повинні бути не просто елегантними, мати не тільки презентабельний вигляд і гармоніювати з усім інтер’єром, але підкреслювати статус (але при цьому важливо дотримати золоту середину!) Власника компанії. Крім цього, диван повинен володіти першокласними експлуатаційними характеристиками: витримувати постійні навантаження. Разом з тим, конструкція повинна бути максимально зручною і комфортною, вона не повинна просідати, витиратися.

Вибираємо диван для офісу 2

Критерії вибору дивана для офісу

Насправді вибрати офісний диван не так складно, як може здатися на перший погляд. Необхідно всього лиш знати певні критерії при виборі м’яких меблів:

  • Міцний каркас – обов’язковий параметр якісних меблів, саме він буде витримувати інтенсивні навантаження. Ідеальний варіант – це дерев’яна рама. Не варто купувати офісний диван з розкладним механізмом, звичайно, якщо він не купується для зони відпочинку співробітників. Також можливий вибір кутових диванів;
  • Строга, елегантна і естетична оббивка, яку, до того ж, ще й буде легко чистити;
  • М’який і якісний наповнювач, який буде пружним і комфортним, з часом не просяде і не зіпсує увесь зовнішній вигляд дивана.
Вибираємо диван для офісу 3

Дуже важливо підібрати диван так, щоб він лаконічно доповнював інші меблі і гармоніював з інтер’єром в цілому. Тут необхідно витримати діловий стиль, краще віддавати перевагу стриманим кольорам і матеріалам. Класичними і вишуканими вважаються шкіряні меблі в синіх, чорних, сірих відтінках. Але якщо в організації власна яскрава і барвиста політика, то можна меблі зробити в такій само кольоровій гамі.

Оббивка і наповнювач для м’яких офісних меблів

При виборі дивана слід розуміти, що офісні меблі повинні витримувати інтенсивні навантаження, тож варто звертати увагу на терміни експлуатації. Тут важливо підібрати якісний каркас, оббивний матеріал, а також наповнювач, основна функція якого – підтримувати форму виробу в його первісному вигляді. При покупці дивана також варто звернути увагу на кріплення, які також відіграють важливу роль при експлуатації меблів. Бажано, щоб це були шурупи. Відносно металевих деталей, то вони повинні бути зварені і приховані під оббивку.

Вибираємо диван для офісу 4

Який офісний диван кращий, яка оббивка пасуватиме до робочої обстановки, розповімо нижче:

  1. Офісні дивани з натуральної шкіри виглядають дорого, ексклюзивно, підкреслюють статус фірми. Разом з тим така оббивка вимагає дбайливого догляду:
    1.1. необхідно постійно стежити за вологістю кабінету, в іншому випадку захисні фарбувальні шари на шкірі почнуть розтріскуватися;
    1.2. бажано кілька разів на рік протирати оббивку спеціальними професійними складами зі стеарином;
    1.3. щоб уникнути вицвітання шкіри, бажано розміщувати меблі таким чином, щоб прямі сонячні промені не потрапляли на диван (те ж саме стосується і потужних електричних лампочок);
    1.4. для видалення різних плям потрібно використовувати мильний розчин, а важкі забруднення можна видалити за допомогою ватки, змоченою в спирті.

2. Офісні дивани з екошкіри – чудове сучасне і стильне рішення! Екошкіра – це спеціальний матеріал, у складі якого поліуретан (2/3) і бавовна (1/3). Він повністю імітує шкіру, але, разом з тим, оббивка стійка до світла, вона не вицвітає і не витирається, практично не дряпається. Сам матеріал за вартістю набагато дешевший за натуральну шкіру, але міцніший за тканину і не вимагає спеціального догляду, адже достатньо:

2.1. обробляти екошкіру слабким мильним розчином;

2.2. необхідно завжди витирати таку оббивку насухо, інакше матеріал може втратити первісний зовнішній вигляд.

Вибираємо диван для офісу 5

Крім вищевказаних оббивок можна розглянути варіанти і з флоку, жакарду, шенілу, гобілену, мікровелюру. Для офісних приміщень дивани з такими оббивками тільки входять у моду і надають приміщенню домашню, затишну атмосферу. Виводити плями і різні забруднення можна за допомогою хімічних засобів для виведення плям. Якщо говорити про наповнювачі, то це може бути поролон, поліуретан, пружинні блоки, а також найдорожчий і міцний варіант – латекс, термін експлуатації якого близько 20 років.

Інші статті