Хороший матрац для хорошого сну

Необхідна кожному сучасному жителю планети річ – це матрац. Здається, що вибрати його дійсно дуже просто – достатньо тільки зайти в магазин, як клієнт виявляється оточений цілою ордою дбайливих продавців, які раді підказати необхідний варіант. Втім, покупець повинен розібратися в тому, які ж конкретно види матраців і які краще вибирати для себе. Сон – процедура, що несе відпочинок і здоров’я. Кожен повинен добре відпочивати – адже відсутність повноцінного сну призведе до стресів і до швидкого розвитку хвороб. За словами фахівців, причина 50% випадків безсоння – це неправильно вибраний і незручний матрац. Саме в цій статті ми розберемося, що конкретно потрібно враховувати для покупки безпечного і якісного продукту.

Види виробів – обговоримо нижче

Насправді, всі представлені на ринку вироби можна розділити на дві основні групи – безпружинні і пружинні вироби. Є для любителів екзотики і надувні, і водяні і безліч інших неймовірних винаходів, проте вони заподіюють дуже багато клопоту і незручностей. Кращі види матраців для ліжка – безпружинні або ж пружинні.

Ортопедичні матраци

Прийнято вважати, що чим кращі пружини всередині матраца і чим їх більше – тим, відповідно буде кращий ортопедичний ефект для тіла людини. Людям, страждаючим проблемами з хребтом, рекомендують фахівці користуватися саме пружинними матрацами. У продажу присутні вироби з незалежним і залежним блоком. Почнемо з останнього.

Пружинний блок має у своїй основі двоконусні пружини, які додатково скріплені між собою за допомогою звичайної рамки. Власне, саме ця технологія виготовлення матраців вважається простої та економічної. Які переваги вона має? 1. Хороші ортопедичні властивості. 2. Витримує величезне навантаження. 3. Дуже низька ціна на такі види матраців.

Дуже жорсткі вироби краще не купувати – спати на них банально незручно.

Ортопедичні матраци з незалежними пружинними блоками

Кращі види матраців фото яких представлено в нашій статті – це вироби з незалежними пружинними блоками. Досить дорога конструкція, де кожна з пружин всередині пакується в м’який окремий мішечок. Таким чином, вдається домогтися повної ліквідації скрипу виробу – це відчутний плюс. Окремим списком виділимо переваги виробу:

  1. Максимально доступна вартість
  2. Довговічність експлуатації (служить більше 10 років).
  3. Безшумність
  4. Хороший ортопедичний ефект.

Вироби з наповнювачем (на фото)

В рамках нашого матеріалу хочеться обговорити також і безпружинні матраци – від аналогів їх відрізняє наявність наповнювача. Матеріалів, які використовують виробники, існує безліч. У дорогих виробах усередину вкладається натуральний латекс, морська трава, кокосове волокно. У більш доступні варіанти вкладають поролон, вату, синтетичний наповнювач. Відзначимо, що між собою блоки подібних наповнювачів чергуються – такі собі «мікси». Якісний та дорогий виріб: • Повна відсутність скрипу на двоспальному ліжку • Хороший ортопедичний ефект. • Максимальний комфорт. • Тіло людини в процесі відпочинку підтримується рівномірно – ніяких проблем з хребтом

Ми розглянули найпопулярніші види ортопедичних матраців. Пам’ятайте, що гарний виріб не може коштувати дешево і за якість треба платити. Для особливо чутливих людей характерний дискомфорт, а також дуже довгий період адаптації до нових матраців. Це нормально – взамін за тимчасові незручності ви отримаєте відмінний ортопедичний ефект і буде спати, як немовля.