Який диван обрати в 2020 році?

Тренди на м‘які меблі змінюються не настільки кардинально, як на одяг, та все ж змінюються. Хочете дізнатись, які новинки диванів ми підготували для наших покупців у 2020 році? Тоді читайте статтю, щоб швидше визначитись з вибором.

Сучасні тенденції у дизайні меблів впевнено рухаються в сторону 100% комфорту та «чогось простого». Замість калейдоскопу відтінків хочеться чогось нейтрального, а замість жорстких форм  – чогось пухово-м‘якого. Люди все більше дослухаються до себе і спираються на власний смак. А ми прислухаємось до покупців, спілкуємось з дизайнерами. Мінімалізм, екологічність та елегантна простота – тут і тепер ми створюємо м‘які меблі, які хочуть бачити у себе вдома наші клієнти.

Отже, презентуємо нові дивани 2020 року від компанії Interia

Диван Hermes ніби витає у повітрі, настільки легкими здаються його металеві ніжки. Ця модель стане найкращим рішенням при створенні сучасного інтер‘єру: витончена, легка, без зайвого декору. Оточення можна змінювати скільки завгодно, а диван Hermesзалишиться базою для будь-якого дизайну.

Диван Fellini більш схожий на затишний кокон. Глибока посадка та м‘які подушки дають відчуття захищеності, таке необхідне після складного дня.

Диван Base– цемінімалізм в поєднанні з тонкими лініями та компактними габаритами. Ергономіка дивану ретельно продумана – за рахунок додаткових декоративних подушок та пересувних спинок можливо змінити глибину посадки саме під себе.

Диван Svoy виглядає таким сімейним та модним за рахунок великої кількості подушок та високої спинки, на яку так зручно спертися після тривалого трудового дня. Незвичайна основа та глибока посадка робить диван Svoy ще більш цікавим та унікальним.

Диван Place виглядає як справжній аристократ. Він одночасно стриманий, м‘який та неймовірно затишний. За рахунок плавних ліній він пом‘якшує стриманість інтер‘єру та додає витонченості.

Та загалом сучасна диванна мода  – це мода на комфорт, де кожен покупець обирає те, що пасує і подобається саме йому.

Якщо поглянути глобально,  що іще відрізняє дивани 2020 року?

Індивідуальність. Люди тікають від стандартних меблів «як у всіх» в сторону персонального простору. В моді сьогодні зручність та власний смак. Тому кожну з моделей ми можемо виготовити за вашим запитом – десь змінити габарити, десь збільшити чи зменшити глибину посадки, підняти висоту спинки, додати подушок чи виготовити додатковий підголівник.

Тактильність. Ще один тренд сучасних меблів. Очікується, що приємна на дотик оббивка та м‘який наповнювач будуть підтримувати затишну атмосферу помешкання, а не поглинати її. Тому для наших диванів ми використовуємо якісні тактильно-приємні матеріали оббивки. При цьому вибір відтінків для створення бажаного дизайну просто відмінний– від інтимно темного  до яскраво насиченого кольору. Наповнювач також підбираємо на будь-який смак – від достатньо щільного до пухово-м‘якого.

Меблі на перспективу. Диван все ще сприймається як базовий одяг: найосновніше повинно бути якісним та нейтральним. Оточення можна поміняти, перефарбувати,  винести без збитків для бюджету. А крупногабаритні меблі повинні залишатись актуальними в наступному році і довше. Тому ми воліємо робити ставку на лаконічний та практичнийдизайн  – наші дивани не набридають та залишаються гарними достатньо довго, до 10-15 років.

Лаконічність. В цьому році все більш актуальною стає концепція елегантної простоти – дизайнери радять не перевантажувати інтер‘єр зайвими речами та непотрібними деталями. А диван залишається надто помітним предметом, щоб його ігнорувати. Щоб підтримати відчуття відкритого простору, ми пропонуємо своїм покупцям меблі без надлишкових елементів. Навіть при визначних габаритах наші дивани відрізняються легкістю та не перевантажують простір.

Емоція. Стиль в «чистому вигляді» зустрічається все рідше, а помешкання все частіше стає відображенням поглядів та звичок господарів. Отже справа не в тому, як виглядає той чи інший диван, а в атмосфері, яку він створює в кімнаті. Ми створюємо дивани простих та зрозумілих форм, доповнюємоїх пуфами та окремими секціями.  Так наші покупці зможуть комбінувати меблі на свій розсуд, адаптувати простір під себе та наповнити його своєю філософією.

Український дизайн. Так, Україна сьогодні в тренді, а український предметний дизайн займає нові призи на світовій арені. Наші покупці все частіше цікавляться, хто придумав той чи інший предмет інтер‘єру, хочуть знати про історію і процес його створення. І тут ми здатні допомогти на всі 100. Ми співпрацюємо з українськими дизайнерами, створюємо меблі за їх проектами та постійно оновлюємо колекції. А іще – виготовляємо меблі на українській фабриці.

Та незалежно від того, який дизайн ви оберете для себе, пам‘ятайте, що у комфорту немає тренду. Будьте модним, але покладайтесь на свій власний смак.