Матраци


Ви можете у нас замовити матрац для Вашого нового ліжка радісно купленого в нашому магазині! ;)

У нас представлені матраци Компанії Materasso, яка вже близько 20-и років виробляє одні з кращих матраців в Європі, і є найбільшим виробником у Словаччині. Якщо Вас хвилює питання, чому ми не співпрацюємо з «італійськими» матрацами, так це тому, що нас хвилює питання: чому в Італії не можна купити ті матраци, що в Україні вважаються італійськими!?
Ми пропонуємо якість для своїх Клієнтів, а не гучні і порожні імена!

Ergo 160*200 см
Ergo 3D (160) – безпружинний матрац середньої жорсткості, зі знімним чохлом. Основний блок матраца виготовлений з еластичної піни Lyocell середньої щільності. Чохол матраца Ergo 3D (160) виготовлений з гігієнічної тканини Fresh Active, яка має гіпоалергенні і антибактеріальні властивості. По периметру матрацу встановлена інноваційна вентильована 3D сітка, яка сприяє поліпшеній вентиляції матрацу. Середня жорсткість матрацу Ergo 3D підходить більшості людей. Чохол матраца має блискавку по периметру, що дозволяє при необхідності зняти і випрати його при температурі 60 ° C. Матрац Ergo 3D (160) – прекрасне рішення як для зовсім маленьких дітей, так і для дорослих і літніх. Вагове навантаження до 120 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х15

9,248.00 грн. :
Loading Додавання…
Fyzio 160*200 см
Ортопедичний матрац Fyzio 160 – безпружинний матрац. Матрац виготовлений з еластичного матеріалу Eliocell в поєднанні з ніжним чохлом Aloe Vera. Структура цього матеріалу в даній моделі матраца підвищеної жорсткості, забезпечує високий ортопедичний ефект. Внутрішній блок матраца Fyzio має рельєфну форму, спроектовану для забезпечення розподілу семи зон жорсткості. Чохол Aloe Vera (просочення Алое Віра) – технологія з використанням на тканині наматрасника млн. Мікрокапсул, що містять цілющу речовину, яка поглинається тілом людини під час сну. Алое Вера має протизапальну дію, прискорює кровообіг, має антиалергенний ефект. Унікальна диференційована прошивка повторює зони жорсткості внутрішнього блоку. Чохол знімний, можна прати при температурі 60 ° C. По периметру матрацу встановлена інноваційна вентильована 3D сітка, яка сприяє поліпшеній вентиляції матраца. Materasso Fyzio 160 – кращий варіант для людей з проблемами хребта, або людей, які знаходяться в зоні ризику їх отримання. Вагове навантаження до 150 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х16

13,104.00 грн. :
Loading Додавання…
Termopur 160*200 см
Ортопедичний матрац Termopur 160 – безпружинний матрац. Виріб має підвищений анатомічний ефект завдяки матеріалу LAZY-FOAM товщиною 2 см (піна Memory з ефектом пам’яті) – унікальні властивості в’язко-еластичної піни, яка забезпечує максимальний комфорт під час сну. Завдяки своїй здатності реагувати на вагу і тепло тіла, може бути оптимально адаптована до форми людського тіла. Вплив температури тіла пом’якшує В’язкопружну піну, що призводить до рівномірного розподілу ваги. Рекомендований до використання людям з порушеннями циркуляції крові і для запобігання утворення пролежнів. М’язи повністю розслабляються під час сну, що сприяє загальному розслабленню. Нижній шар матраца Termopur складається з пружної еластичної піни PUR-PIANKA – це один з основних матеріалів для виготовлення сучасних безпружинних матраців. Чохол матраца виготовлений з розкішного шовковистого матеріалу Eucalyss. До складу матеріалу Eucalyss входять мікрокапсули з екстрактом лимонного евкаліпта. Матеріал Eucalyss володіє гігієнічними і антибактеріальними властивостями. Чохол знімний, можна прати при температурі 60 ° C. По периметру матраца встановлена інноваційна вентильована 3D сітка, яка сприяє поліпшеній вентиляції матраца. Матрац Materasso Termopur 160 – ніжний, антиалергенний матрац середньої жорсткості, який підходить більшості людей. Вагове навантаження до 130 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х19

14,766.00 грн. :
Loading Додавання…
Comfort 160*200 см
Ортопедичний матрац Comfort 160 – безпружинний матрац. Виріб має високий анатомічний ефект завдяки матеріалу LAZY-FOAM товщиною 4 см (піна Memory з ефектом пам’яті) – унікальні властивості в’язко-еластичної піни, яка забезпечує максимальний комфорт під час сну. Завдяки своїй здатності реагувати на вагу і тепло тіла, може бути оптимально адаптована до форми людського тіла. Вплив температури тіла пом’якшує В’язкопружну піну, що призводить до рівномірного розподілу ваги. Рекомендований до використання людям з порушеннями циркуляції крові і для запобігання утворення пролежнів. М’язи повністю розслабляються під час сну, що сприяє загальному розслабленню. Нижній шар матраца Termopur складається з пружної еластичної піни PUR-PIANKA – це один з основних матеріалів для виготовлення сучасних безпружинних матраців. Чохол матраца виготовлений з матеріалу Silver Protect – ніжна тканина прошита нитками срібла. Ця унікальна технологія зменшує утворення шкідливих мікроорганізмів і бактерій. Чохол високого класу, завдяки іонізації срібла має антимікробні дії. Навіть після двох годин сну знижує кількість шкідливих мікроорганізмів і бактерій на 90%, тому рекомендується для алергіків. Чохол знімний, можна прати при температурі 60 ° C. По периметру матраца встановлена інноваційна вентильована 3D сітка, яка сприяє поліпшеній вентиляції матраца. Матрац Comfort 160 – розкішний, антиалергенний, безпружинний матрац середньої жорсткості, який втілив у собі найвишуканіші побажання. Вагове навантаження до 130 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х22

17,211.00 грн. :
Loading Додавання…
Thermo Silver 160*200 см
Ортопедичний матрац з ефектом терморегуляції – Materasso Thermo Silver – безпружинний матрац середньої жорсткості, зі знімним чохлом. Внутрішній блок матраца виготовлений з трьох шарів еластичною сучасної піни. Перший шар – 6 см з термоеластичної піни Thermo Silver, середній шар – 10 см з високоеластичної HR піни і третій шар – 6 см з швейцарської піни EvoPoreHRC. Внутрішній блок матраца виготовлений за технологією FYZIOSYSTEM7, який має хвилясту перфоровану структуру і забезпечує матрацу сім зон жорсткості. Чохол матраца Materasso Thermo Silver виготовлений з унікальної тканини Thermo Cover, яка сприяє регулюванню температури тіла. По периметру матраца встановлена інноваційна вентильована 3D сітка – Pressless, яка забезпечує постійну вентиляцію матрацу. Чохол матраца знімний, на блискавці по периметру, можна прати при температурі 60 C °. Вагове навантаження до 140 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х25

29,783.00 грн. :
Loading Додавання…
Naturgreen 160*200 см
Матрац Materasso Naturgreen – поєднує в собі сучасні, високотехнологічні, натуральні матеріали, володіє прекрасним ортопедичним і анатомічним ефектом, м’якими обволікаючі властивості, який подарує розкішний, глибокий, здоровий сон. Ортопедичний матрац Materasso Naturgreen – елітного класу, безпружинний матрац м’якою жорсткості, зі знімним чохлом. Внутрішній блок матраца виготовлений з трьох шарів еластичною сучасної піни. Перший шар – 6 см з термоеластичної піни Viscogreen, середній шар – 10 см з високоеластичної піни Biogreen і третій шар – 6 см з ортопедичної піни Eliocel. Внутрішній блок матраца виготовлений за технологією FYZIOSYSTEM7, який має хвилясту перфоровану структуру і забезпечує матрацу сім зон жорсткості. Чохол матраца Materasso Naturgreen виготовлений з найніжнішої, розкішної тканини Bamboo, яка виготовлена з натурального бамбукового волокна і є екологічно чистою. По периметру матраца встановлена інноваційна вентильована 3D сітка – Pressless, яка забезпечує постійну вентиляцію матрацу. Чохол матраца знімний, на блискавці по периметру, можна прати при температурі 60 C °. Вагове навантаження до 140 кг на одне місце.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х24

30,817.00 грн. :
Loading Додавання…
Матрасы-text-bottom
Если вы нашли орфографическую ошибку, выделите, пожалуйста, текст и нажмите Ctrl+Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення