Матраци

Коротко про матраци прочитати

 • у нас на сайті представлені безпружинні матраци. Самі користуємося і вам рекомендуємо;
 • м’якість матраца залежить від моделі;
 • чохол у всіх матраців знімний і його можна прати при температурі до 60 градусів в пральній машинці;
 • гарантія становить 5 років;
 • дані матраци виробляються в Німеччині, фабрика Breckle;
 • розмір матраца ви можете замовити індивідуальний, а не тільки той що зазначено на сайті;
 • детальніше про кожну модель ви зможете прочитати на сторінці матрацу який вас цікавить;
 • стандартні розміри матраців практично завжди є в наявності і доступні до замовлення;
 • у нас в Студії представлені зразки, на яких можна повноцінно прилягти;
 • нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.
Allergena 90*200 см

Матрац Allergena 14 має рівень жорсткості вище середнього, він ідеально підійде: дітям та підліткам (матрац з таким ступенем жорсткості рекомендують на період формування опорно-рухового апарату); людям с вагою понад 90 кг, для яких матрац буде комфортної середньої жорсткості.

В цієї моделі матраца сім зон комфорту з різною пружністю, що рівномірно розподіляють вагу. Кожна з них забезпечує правильну підтримку різним частина тіла: голова, плечі, поперек, таз, стегна, коліна, гомілки. Зони комфорту створюють умови для природного та розслабленого розташування хребта, надаючи лікувальний ефект. Матрац легкий у догляді, має відмінну вентиляцію та високі антиалергенні властивості. Пінний блок висотою 14 см виготовлений з висококомфортної піни Komfortschaum RG щільністю 35 кг/м3. Матрац з обидвох сторін має симетричне зонування. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 90х200х14
М’якість: твердий

6,603.00 грн. :
Loading Додавання…
Allergena Comfort H2 160*200 см

Allergena Comfort 20 H2 ідеально підійде людям: у яких є проблеми з хребтом (лікарі рекомендують їм жорстку поверхню для відпочинку); тим, хто надає перевагу середній або жорсткій ортопедичній підтримці тіла під час сну. Для цієї категорії людей матрац буде оптимальної жорсткості та надасть ортопедичну підтримку. Людям вагою понад 90 кг матрац за відчуттями може здатись надто м’яким, але, тим не менше, буде надавати правильну підтримку.

В цієї моделі матраца сім зон комфорту з різною пружністю, що рівномірно розподіляють вагу. Кожна з них забезпечує правильну підтримку різним частина тіла: голова, плечі, поперек, таз, стегна, коліна, гомілки. Зони комфорту створюють умови для природного та розслабленого розташування хребта, надаючи лікувальний ефект. Матрац легкий у догляді, має відмінну вентиляцію та високі антиалергенні властивості. Пінний блок висотою 20 см виготовлений з висококомфортної піни Komfortschaum RG щільністю 35 кг/м3. Матрац з обидвох сторін має симетричне зонування. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х20
М’якість: середня

15,010.00 грн. :
Loading Додавання…
Allergena Comfort H3 160*200 см

Allergena Comfort 20 H3 ідеально підійде: людям, що мають проблеми з хребтом (лікарі рекомендують їм жорстку поверхню для віддиху); тим, хто надає перевагу середній чи твердій підтримці тіла під час сну. Цей матрац більш жорсткий, рекомендується для людей з вагою тіла понад 90 кг. Для людей цієї категорії матрац буде комфортної жорсткості та надасть оптимальну ортопедичну підтримку. Людям вагою менше 90 кг матрац за відчуттями буде здаватись занадто жорстким, та не буде надавати правильної підтримки.

В цієї моделі матраца сім зон комфорту з різною пружністю, що розподіляють вагу рівномірно. Кожна з них забезпечує правильну підтримку різним частина тіла: голова, плечі, поперек, таз, стегна, коліна, гомілки. Зони комфорту створюють умови для природного та розслабленого стану хребта, надаючи лікувальний ефект. Матрац легкий у догляді, має відмінну вентиляцію та високі антиалергенні властивості. Пінний блок висотою 20 см виготовлений з висококомфортної піни Komfortschaum RG щільністю 35 кг/м3. Матрац з обидвох сторін має симетричне зонування. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х20
М’якість: твердий

15,010.00 грн. :
Loading Додавання…
Saniflex H3 160*200 см

Матрас Saniflex 16 – це жорсткий матрац, що має сім зон комфорту з різною пружністю, що рівномірно розподіляє вагу. Зони комфорту створюють умови для природного та розслабленого стану хребта, надаючи лікувального ефекту. Матрас Saniflex 16 ідеально підійде: людям, що мають проблеми з хребтом (лікарі рекомендують жорстку поверхню для відпочинку); тим, хто надає перевагу середній чи твердій ортопедичній підтримці тіла під час сну. Матрац з такою жорсткістю призначений для людей вагою більше ніж 80 кг. Для даної категорії людей матрац буде комфортної жорсткості та надасть оптимальну ортопедичну підтримку. Для людей з вагою менше 80 кг матрац буде жорстким за відчуттями, та не надасть необхідної підтримки.

Пінний блок висотою 16 см виготовлений з холодної піни Komfortschaum HR щільністю 40 кг/м3, що характеризується високою точковою еластичністю. Вона підтримує та вивільнює напруження в хребті та гарантує рівномірний тиск в будь-якому положенні тіла. Структура відкритих комірок забезпечує оптимальну вентиляцію для приємного сухого середовища під час сну. Матрац з обидвох сторін має симетричне зонування. Сім ортопедичних зон мають різну пружність, кожна з яких забезпечує правильну підтримку окремим частинам тіла: голова, плечі, поперек, таз, стегна, коліна, гомілки. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х16
М’якість: середня

15,541.00 грн. :
Loading Додавання…
Memory Easy 160*200 см

Матрас Memory Easy – це інтелектуальна комбінація шару термопружної піни Visco Memory 50 см заввишки та шару високоеластичної холодної піни Kaltschaum. Завдяки такому поєднанню матрац набуває оптимальних ортопедичних та анатомічних властивостей. Цей матрац більш м’який, тому ідеально стане у нагоді: людям з різними захворюваннями опорно-рухового апарату, порушенням периферичного кровообігу, захворюваннями суглобів, остеохондрозом; тим, хто більшу частину свого часу проводить у ліжку чи обмежений в рухах (піна Visco Memory запобігає утворенню пролежнів); кому за 30, оскільки з віком уповільнюється кровообіг (піна Visco Memory благотворно впливає на кровообіг); користувачам, що полюбляють м’які матраци з ефектом обгортання. Матрац Memory Easy стане у нагоді людям з різних вагових категорій. Чим більша вага людини, що спить, тим більше м’яким за відчуттями буде матрац, але, тим не менше, буде надавати тілу необхідну підтримку.

Піна Visco має високу еластичність та здатність адаптуватися під особливості людського тіла. Реагуючи на вагу та температуру, вона приймає індивідуальну форму тіла та не створює зворотного тиску на м’які тканини людини. Під час сну на матраці Memory Easy не порушується мікроциркуляція в тканинах, не перетискаються судини та нерви, досягається максимальна релаксація м’язів та зв’язок. Нижній шар висотою 14 см виготовлений з холодної піни Komfortschaum HR щільністю 40 кг/м3. Вона підтримує та вивільняє напруження в хребті та гарантує рівномірний розподіл тиску в будь-якому положенні тіла під час сну. Піна Komfortschaum має додаткове ергономічне семи-зональне профілювання. Структура відкритих комірок піни забезпечує оптимальну вентиляцію для приємного сухого середовища під час сну. Чохол матраца виготовлений з тканини (20% віскоза, 80% поліестер), що надає відмінну повітропроникність, що в свою чергу забезпечує оптимальну вентиляцію та швидке відведення вологи. Чохол знімається, його можна прати в пральній машинці на низьких обертах при температурі нижче 60 градусів.

Нашим замовникам надається знижка в розмірі 5% на будь-яку з моделей матраців.

Розмір (Дов/Гл/В), см.: 160х200х20
М’якість: м’який

19,358.00 грн. :
Loading Додавання…

Купити матрац і нарешті виспатися: на що варто звернути увагу та чому не варто переплачувати за легенду прочитати

Придбати ліжко – справа відповідальна. Але не менш відповідальна – вибрати правильний матрац. Він повинен бути не тільки комфортним, а й корисним для здоров’я. Інакше восьмигодинний сон принесе не віддих, а головний біль, викривлення хребта та вічну дратівливість.

Щоб вибрати матрац вдумливо, потрібно отримати базову уяву про різні види наповнювачів та тонкощі вибору – якщо не знати всіх нюансів, можна купити зовсім не те, що потрібно.

Які бувають матраци

Всі матраци поділяються на пружинні та безпружинні. Перші складаються з залежних чи незалежних пружинних блоків, прошарованих наповнювачем. Безпружинні матраци мають ряд переваг:

 • Не риплять, не ламаються (там просто нічому рипіти чи ламатися).
 • Чудово зберігають тепло, пропускають повітря.
 • Служать до 15 років без втрати своїх ортопедичних властивостей.
 • Адаптуються під форму тіла та рівномірно перерозподіляють вагу.
 • Підходять для ліжок та диванів (тонкі диванні моделі).

Вибирати матрац з пружинами чи без – особиста справа кожного. Але вибір наповнювача – ще не все.

Що іще потрібно врахувати при виборі матраца

Є три основні критерії вибору: розмір, еластичність та особистий комфорт. Але це ще не все. Перш за все, підбирати матрац необхідно за параметрами майбутнього власника:

 • Вік. Діткам до 7 років рекомендують підбирати більш жорсткі моделі для правильного формування осанки та внутрішніх органів. Людям середньої комплекціі у віці від 25 років можна вибирати наповнювач середньої жорсткості. М’який матрац – на любителя.
 • Вага. Максимальне вагове навантаження вказується в характеристиках матраца.
 • Зріст. Довжина матраца повинна перевищувати зріст свого власника мінімум на 15 см (але краще на 20 см).
 • Стан здоров’я. Для людей, що не мають проблем з хребтом, лікарі рекомендують матраци середньої жорсткості. В такому випадку головний параметр вибору – особистий комфорт. Але спортсменам (як в теперішньому, так і в минулому), людям з зайвою вагою, з проблемами з хребтом все ж радять сон на жорстких матрацах.

Не головне, але важливе при виборі матраца

 • Гіпоалергенність. Алергію можуть спровокувати натуральні чи синтетичні матеріали. Звертайте увагу на наповнення та його склад.
 • Гігієнічність. Матрац повинен «дихати», інакше він втягує вологу, запахи і стає джерелом бактерій. Вентильована 3D-сітка по периметру чохла матраца не тільки покращує дихання, а й зберігає ортопедичні властивості матраца.
 • Змінні чохли. Дорогі матраци хочеться зберігати у чистоті. Чохли, що знімаються, можна відчистити, самостійно випрати в пралці на низьких обертах.
 • Особистий комфорт. На матраці повинно бути зручно, інакше немає сенсу взагалі його купувати.

Від чого залежать ціни на матраци

Матрац – складна, багатошарова система і якість кожного шару впливає на загальну вартість. Кінцеву ціну формує тип конструкції, розмір, товщина, матеріал наповнювача та чохла. Значну долю займає ім’я виробника і на цьому пункті варто зупинитись окремо.

Іноді ми платимо не просто «розкрученість» бренду, але й за вдалу маркетингову легенду. Як раз до таких відноситься легенда про «італійські» матраци, котрі, нажаль, неможливо придбати в самій Італії. Тому ми не підтримуємо міфи, а співпрацюємо з кращим і перевіреним європейським постачальником ортопедичних матраців в Україні.

Ми не виробляємо матраци, але постачаємо їх для зручності наших покупців, тому що прагнемо позбавити клієнтів додаткових пошуків та окремої доставки. І звичайно ж, ми привертаємо увагу покупців до таких важливих моментів, як:

 • вага матраца повинна відповідати технологічним вимогам, якщо в ліжку передбачена ніша для білизни.
 • висота матраца повинна відповідати висоті подголів’я обраної моделі ліжка. Інакше можна не просто втратити зовнішній вигляд, але й зіпсувати комфорт при експлуатації ліжка.

Сподіваємося, наші поради вам допоможуть вам у виборі. Залишилися питання – зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, наші менеджери будуть раді проконсультувати. А якщо є можливість і бажання – приїжджайте до нас в студію, де ви зможете полежати на різних моделях матраців і вибрати свій самий-самий.

Якщо ви знайшли орфографічну помилку, виділіть, будь ласка, текст і натисніть Ctrl + Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення