Про компанію

Про компанію

INTERIA – ЦЕ УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ-ВИРОБНИК МЕБЛІВ,

заснована у 2011 році Євгеном Палієм, котрий і є керівником. Наше виробництво розташоване в Чернігові. Перший магазин-шоурум було відкрито в Києві, згодом ми відкрили магазини у Львові та Кашкайші (Португалія). Для Євгена INTERIA стала другою меблевою компанією, і досвід створення першої дозволив йому уникнути багатьох помилок.

Якість продукції, сервіс, дотримання строків – це догми компанії. Це речі, що зрозумілі самі собою. Ми постійно вчимося та зростаємо. Ми ніколи не уникаємо відповідальності, визнаємо, якщо неправі та максимально швидко виправляємо недоліки, якщо таке трапилось. Ми слухаємо, прислухаємось та змінюємось на краще.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК – ЦЕ ВИРОБНИЦТВО М’ЯКИХ МЕБЛІВ,

а саме диванів (у тому числі крісел та пуфів) та ліжок.

Будь яку з представлених моделей диванів на сайті ви можете замовити в бажаній конфігурації: прямий, з виступаючою частиною, повноцінно кутовий чи з приставними пуфами. Колір тканини та фактуру обираєте ви. Ліжка ми виготовляємо під будь-який розмір матрацу. Щодо тканини та кольору – так само. Вибір за вами.

Також у нас можна замовити такі предмети інтер’єру як столи журнальні, консолі, картини, стільці. Для зручності наших покупців у нас представлені і матраци. Практично вся продукція – під замовлення, термін виготовлення залежить від завантаженості виробництва. Актуальний термін можна уточнити у наших консультантів.

Про компанію 2
Про компанію 3

МИ ПИШАЄМОСЯ МЕБЛЯМИ, ДИЗАЙН ЯКИХ БУЛО РОЗРОБЛЕНО УКРАЇНСЬКИМИ ДИЗАЙНЕРАМИ.

В нашому модельному ряді є дивані, ліжка, консолі, полки, журнальні столи, розроблені спеціально для INTERIA талановитими українськими дизайнерами. І дизайн цих товарів визнаний далеко за межами нашої країни. В 2019 році ми отримали одну із найпрестижніших міжнародних премій у промисловому дизайні RedDot Award за дитячі ліжка Mickey, Tom та Zaya, розроблені Вікторією Шкляр з FORM Bureau.

Ми завжди відкриті для співпраці та нових ідей.

МИ НЕ ЖЕНЕМОСЯ ЗА ОБ’ЄМАМИ ТА РОЗМІРАМИ –

атмосфера не масштабується. Студія красивих меблів INTERIA відрізняється камерністю, своєю ідеологією сімейної компанії, де кожен співробітник – це більше, ніж простий працівник, кожен замовник – це в першу чергу індивідуальність, а кожен виготовлений товар – це той самий улюблений диван, ліжко, стіл…

Студія красивих меблів INTERIA створена для задоволення. А точніше, щоб приносити задоволення нашим покупцям.

Про компанію 4

Блог