Оплата і доставка

Оплата і доставка

Більшість товарів на нашому сайті виготовляються під замовлення. Тому у вас є можливість змінити розмір, підібрати як матеріал оббивки, так і колір, додати за бажанням додаткові опції.

Термін виготовлення залежить від завантаженості виробництва. Цей термін завжди можна уточнити у наших менеджерів.

В наявності є декілька моделей ліжок та диванів, журнальних столів, світильників, а також матраци і картини (легко знайти за приміткою чи фільтром).

Як замовити

 • у нас в Студії, якщо є така можливість: ви зможете особисто вивчити зразки меблів, матеріали оббивки;
 • оформити замовлення на сайті: наші менеджери зв’яжуться з вами для уточнення всіх деталей розрахунку, якщо такий знадобиться, та вибору матеріалів оббивки/кольору;
 • написати/подзвонити нам: ми будемо раді проконсультувати та відповісти на всі питання, що з’явились.

Зв'яжіться з нами, якщо є питання

Прорахунки висилаємо в електронному вигляді. Зразки матеріалів оббивки, якщо є така необхідність, ми надсилаємо будь-яким зручним способом. При оформленні замовлення ми двостороннє підписуємо договір, де фіксуємо строки, ціни та всі індивідуальні особливості замовлення.

Як оплатити

Способи оплати ви обираєте самостійно. Варіанти на вибір:

 • готівкою в Студії;
 • банківською картою в Студії;
 • перерахунком на розрахунковий рахунок;
 • картами Visa/Mastercard на сайті.       
 • оплата частинами (Monobank або ПриватБанк). Максимальний термін - 2 місяця (3 частини).

Передоплата складає 100%, перед внесенням котрої ми готуємо та підписуємо пакет документів: договір, специфікацію зі всіма індивідуальними особливостями замовлення, а також проєкт (схематичне зображення конфігурації). При оплаті по безготівковому розрахунку виставляється рахунок, актуальність якого складає три робочих дні.

Якщо ви хочете оплатити за межами України, ми виставимо вам invoice через систему прийому платежів Wayforpay.

Відлік терміну виготовлення замовлення починається на наступний робочий день після отримання/зарахування оплати. Протягом терміну, вказаного у договорі, який залежить від завантаженості виробництва, ви отримаєте свій самий-самий товар. Та головне – ні на день пізніше, хіба що ви самі попросите потримати продукцію на складі.

Інформація про доставку

Коротко

Інформація про доставку

 • товари доставляються розібраними (дивани в 90% випадків розбірні, ліжка складаються з чотирьох-шести сегментів);
 • доставку узгоджуємо заздалегідь - як день, так і зручний час;
 • доставку по Києву та Чернігову здійснюємо три рази на тиждень: вівторок, четвер, субота. Доставка безкоштовна;
 • доставку в міста Житомир, Рівне, Луцьк, Львів здійснюється два рази на місяць. Доставка безкоштовна;
 • доставки в інші міста здійснюємо за домовленістю;
 • ми доставляємо/заносимо товар в квартиру, збираємо у той самий проміжок часу, якщо це можливо здійснити;
 • збираємо безкоштовно;
 • занесення (якщо немає вантажного ліфта чи деякі сегменти меблів не входять до ліфта) оплачується окремо та складає 60 грн. за 1 поверх за 1 елемент (сегмент) меблів. Занесення на перший поверх не оплачується.

Доставка по Україні

Доставку в інші, не вказані вище, міста України ми можемо здійснити самостійно, нашим автомобілем за рахунок покупця. Це економічно вигідно в разі придбання двох чи більше товарів. Вартість озвучується індивідуально, в залежності від населеного пункту. Знову ж таки збираємо в таких випадках без оплати. Занесення, якщо воно необхідне, оплачується аналогічно по вищенаведеній схемі.

Або ж ви можете скористатись послугами будь-якої з транспортних компаній-перевізників. Вартість так само залежить від обраної компанії та населеного пункту. В такому випадку рекомендуємо уточнити всі деталі, пов’язані з адресною доставкою та занесенням на поверх саме у вашому місті. Ми додатково пакуємо та страхуємо товар на повну вартість, тому наполегливо рекомендуємо перевіряти отриманий товар в присутності представника транспортної компанії.

Вибір перевізника – це ваше рішення. Саме компанія-перевізник несе всю відповідальність за доставку вашого товару в належній якості та в обумовлений термін. Та ми завжди готові допомогти, якщо це знадобиться та зробимо все від нас залежне.

Звертаємо вашу увагу на те, що наша компанія здійснює підйом суцільних (не розбірних) модулів м’яких меблів довжиною не більше 220-250 см не вище третього поверху. А суцільні (нерозбірні) модулі м’яких меблів довжиною від 251 см до 270 см – тільки на перший поверх (під’їзд чи приватний будинок). І пам’ятайте, що ви завжди можете замовити у нас дивани з декількох частин/модулів та отримати великий, гарний диван, зовнішній вигляд якого аж ніяк не постраждає від того, що ви розділите його на сегменти.

Доставка в інші країни

Наша компанія акредитована на митниці і ми надаємо весь необхідний пакет документів для відповідних органів. Проте ми не займаємось доставкою в інші країни. Та ви завжди можете скористатись послугами спеціалізованих транспортних компаній, котрі допоможуть вам вирішити всі проблеми. З досвіду наших замовників можемо сказати, що все не так складно, як може здатись на перший погляд.

Блог