Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія

Дата:11.02.2015
Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія
Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 2

Якщо подивитися на обстановку наших квартир, то можна завжди побачити неодмінний атрибут м’яких меблів – диван. У багатьох квартирах зустрінемо навіть кілька моделей таких виробів. Вони служать нам для лежання і сну, дають можливість з комфортом почитати книгу або подивитися телевізор. У дитячих кімнатах вони виконують роль особливого куточка для ігор, розваг і відпочинку. На кухні диван надає нам можливість поєднувати прийом їжі з короткочасним відпочинком. Разом з тим вони служать прикрасою наших осель і гарно доповнюють інтер’єр.

Однак наявність великої кількості меблів у наших невеликих квартирах має вплив на людину. Меблі просто тиснуть на психіку, обмежують можливість пересування, навіюють гнітючий настрій.

Тому в голові сучасних дизайнерів виникла світла думка створення нового типу дивана, який буде не тільки багатофункціональним, але і складові частини якого можна буде використовувати, як окремі м’які меблі.

Так з’явився модульний диван.

Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 3

Модульна ідея полягає в тому, що диван складається з декількох окремих тимчасово з’єднаних частин (модулів), які легко роз’єднуюються і з’єднуюються, утворюючи різні конфігурації м’яких меблів. Це можна порівняти з конструктором, де головною дійовою особою є Ви. Тільки від Вашого рішення і кількості наявних модулів залежить, на що перетвориться Ваш диван: в кілька окремих м’яких крісел, м’який куточок і крісло, два невеликих диванчика і т. ін. А найголовніше те, що такі перетворення Ви можете легко здійснювати по кілька разів на день. Купивши такий диван, Ви купуєте відразу кілька предметів м’яких меблів.

Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 4

Особливості модульних меблів

Звичайно, інтер’єр кожної кімнати і квартири в цілому продумується заздалегідь, де кожному предмету меблів відводиться своє місце і все повинно гармонійно поєднуватися одне з одним. Але раптовий приїзд родичів погостювати на кілька днів або прихід друзів з ночівлею порушує цю гармонію і створює деякі труднощі. У цьому випадку модульний диван буде “паличкою-виручалочкою”, яка дозволить розмістити всіх з комфортом на Ваших невеликих квадратних метрах.

Модульні дивани Компанії Interia

Дотримуючись світових тенденцій і сучасних вимог, наша компанія виготовляє цілу серію диванів, що складаються з окремих модулів і модульних секцій. В інтернет-магазині Interia Ви можете знайти фотографії зразків цих моделей, а побачити їх особисто та спробувати на дотик можна, завітавши до нашої студії.

Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 5

Для їх виготовлення ми використовуємо матеріали тільки найкращої якості, і всі вони є екологічно чистими.

У модулях і секціях каркас і подушка можуть бути окремими елементами. Наповненням подушки є поролон різних категорій жорсткості і подушки лягають на ремені та підставку з дерев’яного каркаса. Розмір модульного елемента коливається від 60 см до 1 метра. Модулі скріплюють між собою металевими зачепами, спеціальними стрічками або просто приставляють один до одного.

Деякі наші вироби є ексклюзивними моделями, виконаними в оригінальному стилі. Це так званий “подушковий варіант”. При ньому всі елементи модульного дивана складаються з окремих подушок, тільки в одному випадку спинка жорстка, а в іншому це подушки.

Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 6

Ще одним секретом популярності нашої продукції є оббивка модульного дивана. Наші тканини настільки барвисті й різноманітні, що перетворюють наші моделі на екзотичний витвір мистецтва. Тим паче, що модулі та окремі його частини можна оббити матеріалом різних кольорів, які чудово поєднуються один з одним.

Власником такого дивана може стати кожен, хто звернеться до компанії Interia. Із допомогою наших співробітників Ви завжди зможете вибрати найбільш підходящу модель, яка буде справжньою окрасою Вашої оселі.

Асортимент модульних диванів в інтернет-магазині Інтерія 7

Інші статті