Інтер’єр дівочої кімнати

Дата:05.01.2018
Інтер’єр дівочої кімнати

Коли маленька принцеса підростає, у неї змінюються смаки і з’являється власне бачення, яким має бути простір її кімнати. У цей момент відтінки в стилі Барбі і шпалери з феями поступаються місцем більш стриманим рішенням.

Планування кімнати

Оновлений простір дитячої кімнати завжди відображатиме внутрішній світ дівчинки-підлітка. Тому не варто займатися цим питанням самостійно, долучіть до процесу вашу доньку. Вона буде не тільки вдячна за довіру, але стане ще більш самостійною особою. А це ж саме те, про що глибоко всередині мріють всі батьки.

З чого почати?

Насамперед складіть план. Звільніть приміщення і разом з донькою продумайте, що з меблів точно «переїде» в нову підліткову кімнату, а з чим прийшов час назавжди розпрощатися. Деякі предмети обстановки можна перефарбувати або стилізувати під обрану тематику.

Як ми вже відзначили, підлітки не завжди обирають стиль Барбі, а якщо мультиплікаційні герої і з’являються в інтер’єрі, то скоріше як натяк. Компанія Interia спільно з дизайнером Вікторією Шкляр розробила серію ліжок для дитячих кімнат, узголів’я яких нагадують всім знайомих персонажів. Як показує практика, моделі MickeyTom і Zaya припадуть до душі не тільки дівчаткам-підліткам, але і їх батькам.

Інтер'єр дівочої кімнати 2

Колір і освітлення

Будь-яка дівчинка-підліток неодмінно захоче використати свою улюблену кольорову гаму, популярну серед її подруг. Обираючи палітру, прислухайтеся до рекомендацій відомих дизайнерів і використовуйте не більше двох основних кольорів і одного акцентного.

Навіть якщо ви володієте певною сміливістю, не перестарайтеся в колористичному рішенні. Не забувайте про прості правила: світлі відтінки допоможуть візуально збільшити кімнату, а темні зроблять її меншою і більш драматичною.

Освітлення в дитячій кімнаті – ще один з важливих елементів. Одне джерело повинно наповнювати світлом всю кімнату. Невеликі світильники по периметру мають створювати розслаблюючу атмосферу перед сном. А в зоні, де підліток буде вчитися, варто використовувати додаткове світло – настільну лампу або торшер.

Інтер'єр дівочої кімнати 3

Обстановка в кімнаті дівчинки

Кімната будь-якої дитини одночасно виконує кілька функцій: спальні, навчальної зони і невеликої вітальні. Перший і найважливіший елемент меблів в такому просторі – це ліжко. Навіть якщо площа приміщення не зовсім дозволяє, все ж таки варто постаратися знайти місце саме для повноцінного ліжка. Ми вже згадали три моделі з узголів’ями, що нагадують мультгероїв. Однак, якщо інтер’єр припускає строгість, підійдуть моделі First Kid або, наприклад, Cervantes Small.

Інтер'єр дівочої кімнати 4

Якщо площа кімнати дозволяє, можна організувати міні-вітальню, де головним елементом стане зручний диван, на кшталт Monet або Transformatone. Таке рішення оцінить будь-яка дівчинка-підліток, особливо, коли прийде час влаштовувати вечірки з подругами.

Починаючи ремонт в кімнаті підлітка, батькам не завадить згадати себе в цьому віці, а потім прислухатися до побажань своєї доньки і поставитися з розумінням до всіх її ідей. Як тільки меблі стануть на свої місця і в приміщенні з’явиться необхідний декор, кімната почне набувати характеру своєї власниці, проявить її смак і індивідуальність.

Інші статті