Нічого не бійся

Дата:05.02.2018
Нічого не бійся

Інтер’єр – чудове місце для експериментів. Однак у ньому проявляються не лише стилістичні уподобання власника, а й його характер. Адже, погодьтеся, швидкість ухвалення рішення чи відсутність страху перед сміливим поєднанням кольорів – це не прояв смаку, це прояв характеру.

Одним словом, цілком можна сказати: “покажи мені свій інтер’єр і я скажу, хто ти”. Особистий простір розповість про свого власника набагато більше, ніж його ретельно підібраний і продуманий гардероб. В інтер’єрі кожен із нас почувається розкутіше, адже це твій особистий дім. Але на які рішення нам усім зазвичай не вистачає сміливості? Ми знайшли одразу три.

Страх 1: планувальне рішення

Навіть сьогодні, коли це стало нормою життя, багато хто, як і раніше, боїться об’єднувати кілька кімнат в один простір. Виникає питання, чому? Адже будь-яке приміщення завжди можна зонувати за допомогою розсувних перегородок. Крім того, задумайтеся, наскільки важливо мати спільний простір, в якому вранці і ввечері збирається вся родина. Кожен хоч і зайнятий своєю справою, але має можливість спілкуватися зі своїми близькими. Об’єктом, що збирає всю сім’ю, може стати кухонний острів для сніданків, стіл або такий великий зручний диван, як Marshall.

Нічого не бійся 2

Страх 2: інтер’єр без характеру

Світлі, витримані в нейтральній гамі інтер’єри, самі по собі гарні, але мріють про них ті, хто боїться здатися “не таким, як усі”. З цієї причини і вдаються до простих прийомів: світлі покриття для підлоги, колір стін, меблі. Такі простори говорять про любов до універсальних рішень. Але якщо ви прихильник індивідуальних проєктів, то не станете сперечатися, що вони передбачають індивідуальні колірні рішення з поєднанням складних відтінків. Що ж робити? Не боятися. Шукати свою колористику й експериментувати. Можна одну з стін зробити акцентною, можна вибрати незвичайний текстиль, а можна використати яскравий предмет меблів, наприклад, диван Insolito Grande.

Нічого не бійся 3

Страх 3: сучасний дизайн

Хоча ми сьогодні і маємо можливість вивчити найкращі інтер’єри світу буквально за один день (інтернет нам в поміч), проте далеко не всі розуміють, що класичні стилі залишилися в далекому минулому. Якщо для оформлення інтер’єру сучасні дизайнери і обирають класичні елементи, обов’язково міксують їх із сучасною, технологічною обстановкою. Візьміть і ви цей прийом до уваги. Так сьогодні працюють французи, італійці, британці та американці. Якщо ви космополіт і обираєте інтерактивний спосіб життя, не бійтеся сучасного дизайну! Почніть з малого, з якогось нейтрального, але актуального в наші дні предмета меблів, на кшталт дивана Sorriso Grande, який, з одного боку, впишеться в будь-який стиль, а з іншого – обов’язково підкреслить бездоганний смак свого власника.

Нічого не бійся 4

Інші статті