Дивани з розкладним механізмом від Interia

Дата:11.02.2015
Дивани з розкладним механізмом від Interia

Розкладний диван і його переваги (а також не забуваємо про недоліки).

Напевно, зараз немає жодної людини, яка могла б обійтися без м’яких меблів у своїй квартирі. Адже вони дарують нам ті блаженні хвилини відпочинку і спокою, які так необхідні нам після важкого дня, роблять наші оселі затишними і комфортними, а інтер’єр приміщень стає яскравішим і багатшим. Всі ці переваги м’яких меблів повністю стосуються їхнього обов’язкового атрибута – дивана.
Для деяких покупців диван потрібен тільки щоб прикрасити інтер’єр, інші купують його в якості офісних меблів. Але для більшості – він просто необхідний як місце для короткочасного відпочинку і одночасно як спальне місце. Тому думка купити розкладний диван виникає досить часто. Якраз до цієї категорії і належить ціла серія розкладних диванів, що випускаються Компанією Interia.

Дивани з розкладним механізмом від Interia 2

Зазвичай такі моделі диванів купує той, хто має доволі скромні квадратні метри житлової площі, але при цьому відчуває велику потребу отримати одночасно спальне місце та можливість подивитися телевізор чи почитати книжку. Диван-ліжко також допоможе Вам зробити більш вільною спальню і дитячу кімнату, де у малюка буде одразу місце для ігор і нічного відпочинку.
Першочерговим обов’язковим пунктом вибору дивану-ліжка є визначення місця його розміщення у Вашій квартирі. Від цього, перш за все, залежать його габаритні розміри, і при купівлі моделі в нашій компанії Ви завжди вільні їх змінити. Наступним кроком буде вибір типу і кольору дивана, який найбільше відповідає інтер’єру Вашої квартири.

Дивани з розкладним механізмом від Interia 3

Купити розкладний диван компанії Interia

Наша компанія пропонує покупцеві широкий асортимент таких виробів, зразки яких розміщені на сайті однойменного інтернет-магазину і є в нашій студії. Зайшовши в нашу студію, Ви зможете доторкнутися, помацати, посидіти і навіть полежати на них, і Ви зможете переконатися у високій якості нашої продукції. Безсумнівно, Вам припаде до душі їхній оригінальний дизайн і барвистість кольорів наших моделей.
Ми виготовляємо два типи диванів-ліжок: прямі та кутові, хоча цілком можливі й ексклюзивні варіанти моделей. Перевагою кутової моделі є те, що його встановлення дає змогу більш раціонально використовувати кути приміщень.

Дивани з розкладним механізмом від Interia 4

Для перетворення дивана на ліжко ми встановлюємо такі системи розкладання: дельфін, французька розкладачка і седафлекс. Як показує багаторічна практика їх використання, вони розраховані на тривалий термін служби навіть за високих навантажень. Слід зазначити, що вони різною мірою впливають на комфортабельність і м’якість дивана.

Дивани з розкладним механізмом від Interia 5

Детальна інформація про них розміщена в розділі «Фурнітура» нашого сайту.
Жорсткість будь-якого дивана залежить від наповнювача і каркаса. Ми застосовуємо у своїх моделях найоптимальніший варіант з усіх використовуваних матеріалів: поролон різної твердості і ремінний каркас. Як показала перевірка часом, таке поєднання забезпечує надійність виробу і дає змогу легко досягти потрібного ступеня жорсткості. У деяких випадках, для досягнення підвищеної м’якості, зверху поролону укладають прошарок із пуху.
Велике значення для інтер’єру кімнати має колір дивану-ліжка, адже окремі його елементи можна оббити тканиною різних кольорів. Важливо й те, з якою метою диван-ліжко буде використовуватися. Наприклад, для дитячих кімнат ми використовуємо в моделях яскраві кольори, що не ріжуть очі, і м’які на дотик тканини. У будь-якому разі вибір залишається за Вами.
За бажанням покупця ми встановлюємо в моделях білизняний ящик. Наявність додаткового місця для зберігання м’яких речей і білизни завжди радує власників невеликих квартир.


Будьте впевнені, що Ви залишитеся задоволені відвідуванням нашої компанії, де, з нашою допомогою, зможете зробити найбільш вдалу покупку.

Інші статті