Меблі по фен-шую

Дата:14.03.2014
Меблі по фен-шую

Яке питання, така і відповідь. Цей текст ми знайшли, бо самі нічогісінько не розуміємо у тих “фен-шуях”. Ми розуміємо в комфорті та затишку. А для поціновувачів фен-шую пропонуємо викладене нижче бачення фахівця.

При розстановці меблів у квартирі чи в офісі важливо дотримуватися гармонії і правильно заповнити простір кімнати. Меблі в будинку по фен-шую вважаються одним з ключових елементів при розподілі потоку енергії Ци.

За принципами феншую, всі домашні меблі – ліжка, стільці, столи і кушетки повинні розміщуватися так, щоб від нижнього краю до підлоги залишалося хоч трохи вільного простору. Цього простору цілком достатньо для руху енергії Ци.

Меблі по фен-шую 2

Розстановка меблів за фен-шуєм передбачає раціональне використання меблів. Повинні бути присутніми тільки необхідні меблі, не потрібно нагромаджувати приміщення численними комодами, диванами і т.д. Головний принцип такий: мінімум меблів у квартирі.

Квартира по фен-шую це:
● Розташування меблів по фен-шую;
● Енергія Ци вільно переміщується;
● У кімнатах затишно і вільно.

Правильно розставляємо меблі

Меблі повинні розташовуватися таким чином, щоб їх було добре видно з боку входу. Якщо не вдається розставити меблі в кімнатах таким чином, то можна повісити дзеркало так, щоб у ньому відбивалися предмети меблів, яких не видно від входу. Потрібно дотримуватися відстані не менше метра між елементами меблів у кімнаті. Таке розміщення дає вільно циркулювати потоку Ци. Розставляти меблі по фен-шуй треба так, щоб часто використовувані предмети знаходилися на рівні очей.

Меблі по фен-шую 3

Картини та фотографії розвішують так, щоб людина сидячи могла спостерігати їх трохи вище рівня очей. Якщо виникає бажання розмістити в кімнаті великі фотографії і картини, то потрібно вивішувати їх над масивними предметами – над столом, комодом або диваном (в принципі, багато хто так раніше і робив, нічого не знаючи про фен-шуй)

Турбота про комфорт

В кімнату можна додати декоративні елементи і прибрати зайві предмети, які створюють безлад у приміщенні. При вході в кімнату можна повісити музичні підвіски. Передпокій повинен бути чистим і вільним, тому що енергія Ци входить в будинок через вхідні двері.

Меблі по фен-шую 4

Не можна розміщувати дзеркало навпроти вхідних дверей, так як вся енергія, що входить, буде відбиватися назад, не потрапляючи за потрібною адресою, тобто у ваш будинок. Правильним рішенням буде фарбування стін у білий колір, які дозволять енергії Ци вільно проникати в приміщення. Дзвіночки вітру допоможуть Ци знайти дорогу в усі кімнати.

Меблі по фен-шую 5

Звукову та відеоапаратуру краще розташувати таким чином, щоб зменшити негативний вплив телевізора. Можна встановити кілька великих квіток, щоб пом’якшити атмосферу. Ліжко можна поставити таким чином, щоб узголів’я спиралося об стіну – це забезпечить хороший і спокійний сон. Не рекомендується розташовувати узголів’я під вікном або в місці попадання сонячних променів, так як негативна енергія, що виходить від них, може підірвати життєві сили.

Дзеркало в спальні вішати не можна, так як воно може стати причиною сварок, зрад і невдач. Для пом’якшення негативного впливу дзеркала використовують фіранки, дзвіночки вітру, рослини. На кухні також важливо виставити меблі за фен-шуєм. Тут енергетика дуже важлива, тому не рекомендується розташовувати плиту біля раковини або холодильника. Об’єднувати два несумісних елемента – воду і вогонь – не рекомендується.

Кухня у нас, зазвичай, служить і місцем для прийому їжі, тому для того, щоб прибрати негатив, можна повісити картину із зображенням фруктів – з абрикосами, наприклад. При погляді на таку картину з’являється апетит і настрій, ну і фен-шуй теж «не має нічого проти» картин.

Меблі по фен-шую 6

Ванна кімната є тим місцем, де панує вода, тому і тут важливо правильно розставити меблі. Бажано підібрати меблі світлих тонів, і щоб вона була якомога більше функціональною і не такої розкішною, як інші кімнати. Якщо є місце, то можна поставити і квіти.

Інші статті