Дитячі дивани

Дата:11.02.2015
Дитячі дивани

Всі ми з трепетом і хвилюванням чекаємо тієї хвилини, коли в квартирі почуємо оглушливо дзвінкий голос свого новонародженого чада. І з перших же хвилин намагаємося виділити йому той особливий куточок, де йому буде комфортно і безпечно. Спочатку для нього купується спеціальне дитяче ліжечко на коліщатках для заколисування і спеціальні ящики для іграшок. Але наші малюки дуже швидко ростуть, і приходить той час, коли з’являється необхідність купити дитячий диван.

Дитячі дивани 2

На сьогоднішній день ця продукція представлена у величезній різноманітності всіляких форм, моделей, дизайнерський рішень і оббивок. Технологія виготовлення таких меблів повинна контролюватися з урахуванням строгих вимог щодо якості та надійності, що пред’являються до цієї продукції. Важливе значення при цьому приділяється відповідності дитячого дивана встановленим стандартам і спеціальним нормам, затвердженим для дитячих товарів.

Дитячі дивани 3

Дитячі дивани компанії Interia

Дитячі дивани 4

При всьому різноманітті диванів для дітей, вибрати якісний виріб максимально підходящий для Вашої дитини виявиться зовсім не просто, як здається багатьом з нас. Коли приходить час вибирати диванчик для нашого вертуна, потрібно розуміти, що він повинен забезпечувати повноцінний відпочинок дитині, завжди радувати його своїм зовнішнім виглядом і служити довгі роки.

Саме таким підходом керуються наші фахівці при виготовленні такої роду продукції. На сайті інтернет-магазину Interia можна знайти велику колекцію зразків наших мінідиванів для дітей, виконаних у різних стилях дизайнерського рішення. Ми виробляємо як маленькі дивани (мінімум 1.2 м), так і середнього розміру. Тому, при виборі дивана, враховуючи швидке зростання дітей, іноді доцільніше купити диван для підлітка, який має середні розміри.

Дитячі дивани 5

Для виробництва таких м’яких меблів ми використовуємо тільки безпечні та екологічно чисті матеріали. Особливу увагу ми приділяємо тому, щоб він мав зручну форму і каркас підвищеної надійності. Питанню надійності дитячої м’яких меблів в компанії Interia завжди пред’являлися дуже жорсткі вимоги, оскільки наші дітки використовують м’які меблі не тільки для відпочинку, але люблять стрибати і гратися на них.

Дитячі дивани 6

Належні вимоги у нас пред’являються до якості і забарвленню оббивного матеріалу такого дивана. При всій великій різноманітності наявних у нас оббивних тканин, для дитячих м’яких меблів ми використовуємо тільки м’який і приємний для тіла матеріал, який можна легко почистити. Тканини нашого диванчика, як правило, барвисті та яскраві, але без надмірностей, оскільки це може негативно вплинути на зір Вашого малюка.

Для перетворення дивана в спальне місце ми використовуємо системи трансформації. Це французька розкладачка, дельфін і седафлекс – якісні і цілком надійні механізми відмінної міцності. Детальну інформацію про ці системи можна знайти у відповідному розділі нашого сайту.

Наповнювачем в наших моделях є поролон різної твердості, який укладається на каркас. Таке поєднання дозволяє досягти необхідної м’якості дивана.

Дитячі дивани 7

Слідуючи віянням сучасної моди і побажанням покупців, Компанія Interia виготовляє для дітей модульні дивани. Вони просто і легко розділяються на окремі частини, які цілком можна використовувати як окремі м’які меблі.

Дитячі дивани 8

Якщо Вас зацікавила наша продукція, то ласкаво просимо в інтернет-магазин Interia або у нашу студію, де Ви можете помилуватися зразками наших моделей і здійснити своє бажання купити дитячий диван в Києві гарантовано якісного і надійного виконання.

Інші статті