Дитячі ліжка

Дата:11.02.2015
Дитячі ліжка

Дитяче ліжко – що важливо врахувати при виборі? Кожен з нас хоче, щоб його малюк завжди був здоровим і тішив нас своїм сяючим виглядом. Тому коли він росте, ми приділяємо йому якомога більше уваги і всі наші основні турботи пов’язані тільки з ним. Але для того, щоб наша дитина росла здоровою, їй потрібен повноцінний відпочинок і здоровий безтурботний сон.

Такий сон і такий відпочинок може забезпечити тільки дитяче ліжко.

Багато хто з нас, коли дитина вже виростає з дитячого ліжечка, задаються питанням: “Що краще: дитяче ліжко чи дитячий диван-ліжко?” Звісно, при останньому варіанті у малюка одночасно буде і диван, і ліжко, але якщо ви хочете, щоб у вашого малюка був здоровий сон, то відповідь однозначна – купуйте ліжко. Тільки на ліжку ваша дитина матиме правильне положення хребта, а це означає, що вона матиме якісний відпочинок і здоровий сон. Ще одним питанням, яке доводиться вирішувати, коли приходить час купити дитяче ліжко є: «Яке ліжко купувати – дитяче чи підліткове?». На це питання немає однозначної відповіді, але якщо врахувати те, що наші дітки ростуть як гриби після дощу, то краще купити відразу ліжко для підлітка

Дитячі ліжка компанії Interia

Дитячі ліжка 2

Добре розуміючи відповідальність виробника, що виготовляє дитячі м’які меблі, наша компанія з особливою старанністю й увагою підходить до виготовлення цих продуктів. Адже ні для кого не секрет, що до продукції для дітей висуваються вищі вимоги, суворі норми і стандарти. Першою вимогою є те, що для виробництва дитячих меблів мають застосовуватися тільки матеріали, які відповідають екологічним нормам. Друга – безпека виробу. Третя – надійність.

І ми неухильно дотримуємося цих норм. Наші моделі не мають гострих кутів, вони виготовлені з чистих матеріалів і здатні тривалий час витримувати високі навантаження.

Особливо хочеться відзначити дизайн наших моделей. У них чудово поєднується простота та своєрідна вишуканість водночас. Від наших дитячих ліжок віє теплом і спокоєм. У цьому Ви самі можете переконатися, завітавши на сайт інтернет-магазину Interia, де є фото зразків цих виробів. У реальному вигляді ці ліжка можна спробувати на дотик у нашій студії.

Важливе значення ми приділяємо оббивці наших моделей. Як правило, для дитячих ліжок у нас використовується м’яка, тепла на дотик і екологічно чиста тканина. Вона не подразнює шкіру і має достатню міцність. Колір тканини оббивки цілком залежить від уподобань та вибору покупця і зазвичай вибирається відповідно до інтер’єру приміщення. Але ми не рекомендуємо обирати різкі відтінки, оскільки це негативно впливає на зір дитини.

Потрібну жорсткість у наших виробах забезпечує каркас із системою пружних ламелей. У поєднанні з поролоновим ортопедичним матрацом ця конструкція – найоптимальніша для потрібного положення хребта малюка, коли він спить.

У більшість наших моделей можна встановити підйомний механізм і ящик для білизни. Це дає можливість використовувати внутрішній об’єм ліжка для зберігання дитячих речей і білизни.

Будьте впевнені, що наші дитячі ліжка забезпечать міцний безтурботний сон Вашому малюку, і він завжди буде здоровим, бадьорим і веселим.

Інші статті