Маленькі дивани

Дата:11.02.2015
Маленькі дивани

Про маленький диван можна сказати: Мале щеня, та завзяте 🙂

Хто обирає дивани невеликих розмірів? Звісно, у більшості випадків це той, хто має досить компактні площі у квартирі чи будинку. Але, так само як і власники великих апартаментів, кожен з нас хоче отримати максимум комфорту та затишку від свого житла. Водночас мінімалізм і багатофункціональність м’яких меблів – це найбільш модні інтер’єрні рішення на сьогоднішній день. Тому багато хто віддає перевагу маленьким диванам, навіть маючи великі площі приміщення. На тлі величезного простору диван нагадує прекрасний мініатюрний витвір мистецтва і є справжньою окрасою інтер’єру. Добре розуміючи потреби переважної частини наших клієнтів, Компанія Interia пропонує ознайомитися з великим асортиментом зразків своєї продукції, що представлені цими чудовими виробами.

Маленькі дивани 2

Наша продукція тільки для Вас

Різноманітний потік більш досконалих ідей і дизайнерських рішень, що втілюються в наших виробах, спрямований на повніше задоволення уподобань і потреб наших покупців. Моделі наших малогабаритних диванів створені для тих, хто хоче мати бажаний комфорт у квартирі, а також для тих, хто прагне урізноманітнити й прикрасити інтер’єр свого житла оригінальними моделями.

Маленькі дивани 3

Наші високоякісні міні дивани являють собою різноманітний коктейль, в якому чудово поєднуються оригінальність дизайну, надійність і ергономічність. Усе це досягається завдяки втіленню в наших виробах сучасних дизайнерських рішень і використанню в них матеріалів тільки відмінної якості.
Отже, враховуючи такі високі переваги, можна сказати – ми виробники, і ми працюємо тільки для Вас.

Невеликі дивани Компанії Interia

Ці необхідні елементи нашого інтер’єру, так само як і їхні великі “побратими”, можуть мати різну форму і функціональність. Передусім, ми можемо запропонувати покупцеві безліч дизайнерських рішень, починаючи з традиційної класики і закінчуючи найпрогресивнішими ультрасучасними моделями, виконаними в стилі хай-тек, модерн, лофт.

Маленькі дивани 4

Слід також відзначити барвистість і різноманіття використовуваних у моделях тканин. Їхній перелік просто вражає. Одягнені в такі тканини, наші невеликі дивани несуть спокій, яскраві веселощі, а деколи ними можна просто замилуватися.

На вибір покупця ми пропонуємо нерозбірні стаціонарні, а також розкладні конструкції міні диванів. Останні, за необхідності можна перетворювати на цілком зручне спальне місце. На сайті нашого інтернет-магазину Ви можете ознайомитися з великою колекцією кутових диванів невеликих розмірів, які прекрасно зарекомендували себе як найбільш оптимальний варіант м’яких меблів для певних приміщень.

Маленькі дивани 5

Такі універсальні мініатюрні дивани

Багато хто з нас, зайшовши на кухню просто перекусити, відчуває непереборне бажання водночас розслабитися і трохи відпочити. Звичайні кухонні меблі не дозволяють зробити цього, а встановлений на кухні кутовий міні диван виявиться просто знахідкою і подарує приємний відпочинок під час прийому їжі. Такі дивани можна поставити на кухні скромних розмірів, адже їхні габарити, як правило, починаються від 1.2 м. Доволі привабливим є й те, що внутрішні об’єми дивана можна використовувати для складання різноманітних господарських дрібниць, встановивши в них зручні короби.

Чудовим рішенням також буде купівля у нас невеликого дивана для дитячої кімнати. Така модель матиме чудовий вигляд у кімнаті вашого малюка і забезпечить її необхідним комфортом. Мініатюрні дивани настільки милі, що обов’язково сподобаються вашій дитині, і такий диван стане її улюбленим місцем відпочинку та розваг. А життєрадісна яскрава оббивка дивана створить сонячну атмосферу в дитячій кімнаті.

Маленькі дивани 6

Світла думка купити диван компактних розмірів для невеликої спальні нерідко спадає на думку багатьом покупцям. Адже він залишить необхідний простір у спальні, а вночі буде комфортним спальним місцем.

Це цілком в наших силах – виготовити мініатюрний диван модульного типу. Його багатофункціональність дасть Вам можливість використовувати його окремі частини за потреби.

У будь-якому разі Вам сподобаються наші пропозиції і, з нашою допомогою, Ви завжди зможете вибрати потрібну модель.

Інші статті