Вітальня: яскравіше, ще яскравіше!

Дата:30.11.2017
Вітальня: яскравіше, ще яскравіше!

Знаєте, що кажуть фахівці про те, як обирати кольорову гамму для інтер’єру? Почніть з вивчення гардеробу його власника. Якщо в ньому переважають яскраві відтінки, така сміливість може легко поширитися і на особистий простір. Якщо портрет відповідає цьому, варто відійти від звичного бежевого шаблону і розпочати експериментувати з насиченою палітрою. Колір має велике значення. Він може поліпшити настрій і створити надихаючу атмосферу, зарядити оптимізмом і наповнити енергією. Подивіться на іспанців, які навіть в найспекотніший день повні енергії. А потім зверніть увагу на інтер’єри, в яких вони живуть і проводять час. Багато з них нагадують яскраві кадри з фільмів Педро Альмодовара. Або, може, все навпаки і його фільми просто повторюють звичний стиль життя мешканців Андалусії, Каталонії або Валенсії? Стиль в даному випадку не має ніякого значення. Навіть найсуворіший мінімалізм можна сміливо «прикрасити», що зробить його більш живим. Але хоча ми все і схиляємося до експериментів в інтер’єрі, користуватися кольором потрібно досить обережно. Адже, незважаючи на всі свої переваги, він може легко зруйнувати гармонію, змінити планувальне рішення і спотворити пропорції.

Переваги яскравих відтінків в інтер’єрі

  • Яскраві кольори видають сміливість власника інтер’єру і його любов до експериментів;
  • Вони є найпростішим способом створити унікальний характер вітальні;
  • Допомагають відкоригувати неправильну геометрію приміщення або приховати незначні дефекти простору;
  • Створюють візуальне відчуття розкоші;
  • Допомагають візуально розширити невелике або витягнуте приміщення. А яскравий орнамент на стінах, меблевих тканинах або в декорі додаватиме індивідуальності.

З чого ж почати і як не помилитися?

Стіни

Найпростіше рішення для реалізації подібної концепції – пофарбувати стіни в яскраві відтінки. Якщо приміщення велике, використовуйте цей прийом сміливо. А от якщо не дуже – яскраві стіни можуть виглядати занадто зухвало. В такому випадку краще обмежитися яскравим декором, наприклад, декоративними подушками на дивані.

Меблі

Менш радикальний спосіб – вибрати корпусні або м’які меблі яскравих відтінків Sorriso grandeInsolito grandeHalabudda, які стануть головними акцентами приміщення. Але не варто забувати про пропорції. Якщо і це правило враховано, будьте впевнені, що меблі яскравої палітри назавжди проженуть нудьгу з вашої квартири!

Вітальня: яскравіше, ще яскравіше 2

Декор

Найпростіший і найменш болісний спосіб експериментувати з кольором – наповнити інтер’єр вітальні яскравим декором. Підійде все: картина Lasso, світильник, вази, текстиль на вікнах і різнокольорові декоративні подушки.

Вітальня: яскравіше, ще яскравіше 3

Позбавте свій будинок сірих буднів. Не бійтеся експериментувати, адже такий підхід позитивно відобразиться на всьому вашому житті!

Інші статті