Переваги кутового дивана

Дата:16.04.2014
Переваги кутового дивана

Звичні нашому поколінню традиційні предмети меблів, а також всі стандартні інтер’єри просто позбавляють нас самовираження – власне, саме тому і росте інтерес до дуже цікавих, а також незвичних інтер’єрних рішеннь. Про що конкретно йде мова?

Мабуть, будь-хто може погодитися привнести яскравих кольорів, додати дуже нестандартних фактурних і колірних поєднань в кожен предмет меблів, який стоїть в квартирі або ж у будинку. Колосальну популярність вдалося завоювати меблям, які відрізняються не скільки оригінальним дизайном, як функціональністю. Найяскравіший приклад – це дуже популярні кутові дивани.

Але які особливості у них є?

Кутові моделі – вибір прогресивної молоді і просто людей, які цінують затишок, комфорт, оригінальність. Взагалі, на практиці все досить просто – такі дивани підкорили ринок, насамперед, оригінальністю зовнішнього вигляду, функціональністю і новизною конструкції. Давайте спробуємо порівняти кутові дивани зі звичайними прямими: отже, кутові мають значно більше місць для сидіння і пропонують користувачам максимальний комфорт. Найголовніше – займаний простір. Погодьтеся, далеко не у кожного з нас кути кімнат використовуються раціонально (установка шафи в куток не рахується). Кутові дивани стануть туди, де ще не ступала ніжка подібних меблів. Але продовжимо.

Переваги кутового дивана 2

Кутові моделі диванів просто за замовчуванням не можуть бути компактними (такі особливості конструкції, тут вже нічого не поробиш), тому для маленьких приміщень це не найкращий варіант.

Увагу деталям

Відповідальний вибір – найскладніше, з чим стикаються сучасні клієнти. У продажу багато моделей, банки справно кредитують – здавалося б, які можуть виникнути проблеми? У світі цього диванного достатку дуже складно підібрати модель, яка впишеться в існуючий інтер’єр. Не можна забувати і про питання габаритів – перш, ніж відправлятися в меблевий салон, потрібно максимально ретельно виміряти те місце, де буде встановлено диван. Не забуваємо також з’ясувати і ширину дверних (а якщо квартира знаходиться на першому поверсі – то краще і віконних) отворів.

Переваги кутового дивана 3

За словами експертів, неодноразово виникали такі ситуації, коли великі вироби просто не влазили в дверний отвір, і доводилося шукати обхідні шляхи.

Перевага кутових диванів

Кутові дивани самі по собі дуже масивні (як ми говорили раніше – типові особливості конструкції), тому турботливий виробник обладнав меблі також і додатковим відсіком, призначеним для зберігання речей. Він знаходиться в боковій секції – сюди без жодних проблем можна покласти і постільну білизну, і зайві (гостьові) ковдри з подушками.

Переваги кутового дивана 4

Кутовий диван «трансформер»

Отже, якщо ви плануєте постійно розкладати і складати диван (власники однокімнатних квартир відмовляються від звичних ліжок на користь таких меблів) – вибирайте кутову «єврокнижку». Все, як у тій приказці, – модно, стильно, сучасно. Виробник робить для споживача все – дивани мають також спеціальні системи фіксації спинки на різних кутах. Ночувати на настільки технологічному дивані дуже зручно. «Дельфін» – ще один популярний механізм трансформації. Суть дуже проста – щоб розкласти конструкцію повністю, потрібно висунути панель знизу і підняти її вгору. Відрізняється цей механізм високою надійністю і, зрозуміло, простотою. Термін служби такого дивана – від десяти років.

Переваги кутового дивана 5

Викочування – справжня знахідка для клієнта, який володіє невеликим за розміром житлом. Правда, експерти рекомендують звертати увагу на коліщатка і надійність рухомих елементів – метал не повинен прогинатися при найменшому зусиллі, а коліщатка обов’язково повинні бути прогумовані (в іншому випадку, існує величезний ризик пошкодити підлогу).

Замість висновку

Ми живемо у час товарного достатку – купити диван не складає ніяких труднощів. Кутовий предмет меблів:

  1. Займає місце з користю в невживаному раніше кутку;
  2. Зручний, стильний, сучасний;
  3. Повністю замінює повноцінне двоспальне ліжко;
  4. Гармонійно вписується в інтер’єр.
Переваги кутового дивана 6

Гарні меблі не можуть коштувати дешево. Вибирайте з розумом і отримаєте відмінні предмети меблів на довгі роки користування!

Інші статті