Офісні дивани

Дивани для офісу від виробника м’яких меблів Інтеріа

Що таке офісні меблі?
Безсумнівно, це обличчя компанії або фірми. Дбайливий господар завжди піклується про те, в яких умовах працюють його співробітники. Наскільки зручно і комфортно їм виконувати свої обов’язки, чи є у них місця для короткочасного відпочинку і які там меблі? Адже від цього, як правило, залежить настрій співробітників а, в кінцевому рахунку, їх працездатність.

Певною мірою вирішення цих завдань покладається на м’які меблі і зокрема на дивани для офісу. Цей обов’язковий елемент м’яких меблів відіграє важливу роль, і в деяких приміщеннях офісу без нього було б зовсім незатишно. Адже сидячи на комфортабельному дивані завжди краще зібратися з думками і одночасно трохи відпочити, ніж на звичайному стільці.
Яким же повинен бути офісний диван?

Особливості офісних диванів

Як правило, офісні меблі піддаються дуже високим навантаженням і їх якість повинна бути надійною. І, разом з тим, навіть при інтенсивному використанні диван повинен зберігати свій приємний зовнішній вигляд. Що стосується його зовнішнього вигляду, то тут особливу роль відіграє дизайнерське виконання і забарвлення оббивки дивана. Для різних приміщень офісу можуть використовуватися неоднакові дизайнерські рішення і оббивний матеріал для дивана. Головним тут є, щоб стиль і оббивка дивана добре поєднувалася із загальним інтер’єром стилю приміщення. Ну і звичайно матеріал оббивки повинен бути приємним для шкіри, міцним, не бруднитися і легко чиститися.

Офісні дивани Компанії Interia

Маючи багаторічний досвід виготовлення диванів, ми приділяємо дуже серйозну увагу виготовленню моделей, які використовуються в офісах різних компаній. Всі ці вироби розраховані на тривалий термін служби при підвищених навантаженнях і для їх виготовлення використовувалися тільки високоякісні матеріали.

На сайті інтернет магазину Interia показана ціла лінійка фото зразків такої продукції, і зокрема диванів. Всі вони різні по дизайну і розмірам, які за необхідності Ви можете міняти. Помацати ці зразки можна в нашій студії.

Дуже важливим критерієм дивану призначеного для офісу є його жорсткість. Оптимальний результат цієї величини, у своїх моделях, ми досягаємо за рахунок поролонового наповнювача і ремінного каркаса. Як показала практика це, на сьогоднішній день, саме раціональне поєднання для досягнення потрібної жорсткості дивана.

Вкрай важливу роль, для тривалого терміну служби, грає оббивний матеріал офісного дивану і його забарвлення. Більшою мірою колір елементів дивану вибирається у відповідності з інтер’єром самого приміщення. У нас є достатній асортимент оббивних матеріалів підвищеної міцності різних колірних відтінків. А що стосується матеріалу оббивки, то найкращі результати показує екошкіра, і в своїх моделях офісних меблів ми досить часто її використовуємо. Екошкіра гладенька, м’яка і приємна на дотик. Вона відмінно пропускає повітря, і пари і є чистим матеріалом з точки зору екології.

І на завершення хочеться сказати, що скориставшись послугами Компанії Interia, Ви приймете правильне рішення і наші офісні дивани додадуть Вашому офісу неповторний вигляд.