У стилі кантрі

Дата:11.12.2017
У стилі кантрі

Якщо говорити про інтер’єр заміського будинку, то в якому стилі його оформляти? Звичайно, все залежить від уподобань та особистих вимог. Але погодьтеся, що в зимову пору року буде особливо доречною атмосфера тепла і затишку, яку допоможе створити стиль кантрі. При перших думках про кантрі в уяві постають французькі або швейцарські села, лавандові поля або гори із засніженими вершинами. Дерев’яні зруби і двосхилі дахи. Традиційна і наповнена сімейними реліквіями обстановка будинку, яка створить відчуття, ніби в ньому щасливо живе далеко не перше покоління. У якийсь момент цей стиль став популярним в різних країнах і, як наслідок, отримав умовний поділ на підстилі: французький, британський, іспанський та італійський. Кожен з них отримав не лише загальну основу, для якої притаманна приглушена колірна гама, різьблені меблі, квітковий або смугастий орнамент, а також текстиль ручної роботи, але і свої відмінні риси.

У стилі кантрі 2

Французький кантрі
Для нього характерні ковані вироби, світлі меблі з різьбленими деталями, груба штукатурка, необроблене дерево або камінь на підлозі, м’які меблі в натуральних тканинах Vermeer, а також зображення сільської живності. Палітру французи обирають характерну для регіону. Наприклад, в Провансі віддадуть перевагу відтінкам баклажана, гірчиці, лаванди і індиго.

У стилі кантрі 3

Британський кантрі
Як і все британське, варіація кантрі також вийшла трохи манірною. Головні в такому інтер’єрі елегантні форми і деталі. У британському будинку завжди знайдеться місце для масивних меблів темного кольору, картин, написаних олією і, звичайно ж, картатих і квіткових орнаментів. У виборі м’яких меблів британці виявляють консервативність, вважаючи за краще класичні зразки.

Іспанський кантрі
Сміливі іспанці не бояться експериментів в інтер’єрі. У тому числі і в стилі кантрі. У такому будинку завжди будуть раді яскравим фарбам, як наприклад у дивана Piccolo, натуральному дереву, творам мистецтва, а щоб підкреслити його брутальність, залишать, наприклад, балки необробленими. Прикрасять такий будинок розписаним вручну керамічним посудом і, звичайно, не обійдеться без фігурок всіма шанованих святих.

У стилі кантрі 4

Італійський кантрі
Італійці – великі естети в питанні інтер’єрного дизайну. Однак їх заміським будинкам притаманна грубувата простота. Необроблені металеві поверхні, дерев’яні підлоги, відкриті цегляні стіни, немов недбало вкриті штукатуркою. Нейтральний фон, відтінений охрою, теракотом, золотом і зеленню, як диван Wow. Саме таким ви побачите італійський заміський будинок.

Меблі в стилі кантрі
Для будь-якого варіанту кантрі підійдуть прості і традиційні форми, функціональні і практичні предмети обстановки. Якщо це корпусні меблі, то з мінімально обробленими дерев’яними фасадами, з ефектом вінтажності. Якщо м’які – яскравих відтінків. Центром тяжіння вітальні стане кавовий столик в оточенні дивану, кушетки і пари крісел. У спальні – просторе ліжко Rainbow, кована люстра і затишний домашній текстиль. Варто зазначити, що про які б різновиди популярного стилю не йшлося, чіткі правила не прописані. Його перевага – простір експериментів, де традиційні елементи легко співіснують з сучасними.

Інші статті