У темній-темній спальні

Дата:31.10.2017
У темній-темній спальні

Звичайно, дитячі страшилки абсолютно ні до чого, коли йдеться про спальню, де кожен з нас планує відпочити та відновити сили для подальших життєвих звершень. Але у дорослих все ж є невеликі побоювання в оформленні зони відпочинку. Наприклад, чи варто застосовувати темні відтінки в оздоблювальних матеріалах та меблях? І ці побоювання абсолютно марні.

З чого почати?
Від чого відштовхуються дизайнери, працюючи над тим чи іншим приміщенням житлового інтер’єру? Звичайно ж, від його функцій. Спальня призначена для відпочинку, і вона відмінно справляється з поставленим завданням, якщо продумано світловий сценарій, коректно підібрана кольорова гамма і, звичайно ж, в просторі розташовані зручні (це особливо важливо!) меблі. Все вищеперераховане допоможе створити затишний простір, необхідний для продуктивного відпочинку, де можна легко розслабитися і розчинитися в глибокому сні. Але розберемося у всьому по порядку.

Світло
Існує безліч книг, в яких прописані правила світлового дизайну і це як раз той випадок, коли їх не варто порушувати. Завдяки продуманій світловий режисурі можна «вихопити» в просторі ті чи інші елементи, підкреслити найважливіше і зробити ваше життя та відпочинок ще більш комфортними.

Колір
Звичайно ж, ніхто не проти світлих відтінків у спальні. Це питання особистих вподобань. Але не варто забувати доведений факт, що для повноцінного відпочинку все ж таки краще зупинитися на темній кольоровій гамі. Які відтінки сьогодні актуальні? Відтінки насиченого синього люблять використовувати в своїх проектах декоратори усього світу.
Синій – це класика, яка зробить інтер’єр спальні витонченим, а її власника – знавцем інтер’єрного дизайну.

У темній-темній спальні 2

Вугільний чорний. Палітра з використанням цього кольору стане розумним вибором для створення затишної атмосфери. І, в той же час, вона створить прекрасний фон для подальших інтер’єрних експериментів.

У темній-темній спальні 3

Відтінки сірого підходять як для класичного стилю, так і для сучасного. Вони не проти сусідства з різними фактурами і стануть рятувальним кругом для новачків-оформлювачів – настільки легко вони поєднуються з іншими кольорами.

Бордовий – благородний колір, особливо актуальний в цьому сезоні. Цей відтінок самодостатній, і міксувати його з іншими потрібно обережно. Але вибравши бордовий, будьте впевнені, що ваша спальня буде виглядати дуже виразно.

У темній-темній спальні 4

Меблі
Наша компанія дотримується концепції, що для спальні підходить тільки повноцінне ліжко. Ми не рекомендуємо використовувати для сну розкладні дивани ні в спальнях батьків, ані в спальнях їх дітей. Тому, якщо мова вже зайшла про м’які меблі, в першу чергу радимо підібрати для себе зручну і відповідну по стилю модель. А в тому, що стосується кольору, ми пропонуємо широкий спектр відтінків, будь-яке ліжко можна замовити в потрібному саме Вам кольорі. В асортименті Interia присутні моделі бордового Baxter, темно-сірого LeonardoAmber, чорного Wall, синього Marine кольорів.

У темній-темній спальні 5

Спільно з дизайнером Вікторією Шкляр, для дитячих кімнат ми розробили три моделі ліжок чорного кольору: TomZayaMickey. І навіть якщо ви обрали модель, представлену лише в кремових відтінках, Interia пропонує вибрати відповідну за кольором і фактурою тканину.

З нами все можливо!

Інші статті