Всім спати!

Дата:29.01.2018
Всім спати!
Всім спати 2

Якщо поговорити зі знавцями інтер’єрного дизайну, вони скажуть, що головну увагу в будь-якому житловому просторі варто приділити кухні та спальні. Перша постійно знаходиться під впливом агресивного середовища (вода, пар, жир), а друга відповідає за ваш відпочинок і відновлення. Функція другої нам здається особливо важливою, адже перекусити іноді можна в кафе або ресторані, а ось відновити сили – тільки у власній спальні. Подумаємо, як уникнути головних помилок в її оформленні.

  • Що не варто робити, так це обирати для спальні яскраві відтінки. Вони точно не допоможуть розслабитись. Але в той же час не варто зупинятись виключно на пастельній кольоровій гамі. У спальні необхідно підтримувати баланс. Наприклад: нейтральна база і один контрастний відтінок. Те ж правило стосується і стилю оформлення. Навряд чи для спальні підійдуть стилістичні рішення, притаманні для королівських палаців. Втім, як і один з актуальних сьогодні концептуальних стилів – має місце бути.
  • Сон любить тишу – і це непорушне правило. Ось чому спальня повинна мати хорошу звукоізоляцію. За цим важливим аспектом слід простежити під час проведення ремонтних робіт. У вирішенні даного питання також допоможуть відповідні покриття для підлоги і правильно підібраний текстиль.
  • Освітлення – ще один з елементів, особливо важливих в просторі спальні. Лампи повинні давати м’яке тепле світло, а світильники – позначати окремі зони. З цим завданням допоможуть впоратися торшери, бра і настільні освітлювальні прилади. А ось великі люстри не рекомендують використовувати в спальні. По-перше, це не зала для прийому гостей. А, по-друге, яскраве світло тут навряд чи стане в нагоді.
  • Коли ремонт в приміщенні завершений і вже вирішене питання з освітленням, приділіть увагу підбору якісних, зручних меблів. Це, мабуть, ключовий елемент у створенні комфорту в кімнаті для відпочинку. У спальні не обійтися без великої гардеробної шафи, туалетного столику і, звичайно ж, зручного ліжка. Придивіться до моделей: AmberVegaButterfly.
Всім спати 3
  • На меблях варто зупинитися докладніше. Наприклад, одна з найпоширеніших помилок в невеликому просторі – компромісне рішення на користь розкладного дивану. Ми не радимо цього робити. Навіть якщо приміщення дуже скромне за своїми розмірами, обирайте повноцінне ліжко з якісним матрацом. Якщо не знаєте, як це зробити, вивчіть скандинавські проекти. Шведи і фіни – великі знавці в цьому питанні!
Всім спати 4
  • Ще одне рішення, яке також навряд чи допоможе повністю розслабитися в приміщенні спальні – повний аскетизм. У створенні відповідної для сну атмосфери допоможуть предмети мистецтва, для яких в будь-якій спальні знайдеться місце. Також з цим завданням відмінно впораються елементи декору, що проявляють характер своїх власників.

Не варто економити на особистому комфорті. Оптимальним рішенням інтер’єру спальні стане нейтральна база, кілька яскравих акцентів, правильно підібране освітлення, текстиль і зручне ліжко, як, наприклад, Pure або Soho.

Всім спати 5

Інші статті