Big Base

52 100 грн.
  • Розмір (Дов/Гл/В), см.: 260x125x68
  • Розкладання: неможливо
  • Оббивка: тканина на вибір
  • Зміна розміру: допустимо
В наявності
строк доставки від трьох робочих днів

Нам дуже потрібен був глибокий диван, та щоб на ніжках, щоб «легким» був та візуально не з’їдав простір. І такий, щоб глибину посадки можна було зменшити, якщо набридло вилежуватись та просто закортіло посидіти.

 

Ось приблизно з таким технічним завданням ми звернулись до архітектора Вікторії Шкляр з FORM Bureau. Вікторія розробила та надала нам ескіз дивану Base, який ви вже бачите «вживу» на фото. Диван глибокий (125 см) та на високих опорах. За допомогою переставних спинок можна змінювати глибину посадки, а оскільки спинки ще й мобільні, їх можна зовсім прибрати з дивану. Та, загалом, як завжди, ви можете замовити диван у своєму розмірі.

 

Ще б хотіли звернути увагу на наступне: наша Компанія здійснює підйом цілісних (нерозбірних) модулів м’яких меблів довжиною від 220 см до 250 см – не вище третього поверху. А цілісні (нерозбірні) модулі м’яких меблів довжиною від 251 см до 270 см – тільки на перший поверх (під’їзд чи приватний будинок). І пам’ятайте, що ви завжди можете замовити у нас диван меншого розміру або декілька частин/модулів та отримати великий та гарний диван 🙂 Зменшена версія – диван Base.

Матеріали

фанера, ЛДСП, метал, пінополіуретан, синтетичний пух, тканина

Extra photo

Супутні товари

Вам може сподобатись

Блог