Офісні дивани

Дата:11.02.2015
Офісні дивани

Що таке офісні меблі?
Незаперечно, що це – обличчя компанії або фірми. Дбайливий господар завжди піклується про те, в яких умовах працюють його співробітники. Наскільки зручно і комфортно їм виконувати свої обов’язки, чи є у них місця для короткочасного відпочинку і які там меблі. Адже від цього, як правило, залежить настрій співробітників, а, значить, їхня працездатність.

Офісні дивани 2

Певною мірою виконання цих завдань лежить на м’яких меблях і, зокрема, на диванах для офісу. Цей обов’язковий елемент м’яких меблів відіграє важливу роль, і в деяких приміщеннях офісу без нього було б зовсім незатишно. Адже сидячи на комфортабельному дивані завжди легше зібратися з думками та водночас трохи відпочити, ніж на звичайному стільці.
Яким же має бути офісний диван?

Офісні дивани 3

Особливості офісних диванів

Як правило, офісні меблі піддаються дуже високим навантаженням, і їхня якість має бути надійною. І, разом з тим, навіть при інтенсивному використанні диван повинен зберігати свій приємний зовнішній вигляд. Що стосується його вигляду, то тут особливу роль відіграє дизайнерське виконання і колір оббивки дивана. Для різних приміщень офісу можуть використовуватися різні дизайнерські рішення і оббивний матеріал для дивана. Головне тут те, щоб стиль і оббивка дивана добре поєднувалася із загальним інтер’єром стилю приміщення. Ну і, звісно, матеріал оббивки має бути приємним на дотик, міцним, не бруднитися і легко чиститися.

Офісні дивани 4

Офісні дивани Компанії Interia

Маючи багаторічний досвід виготовлення диванів, ми приділяємо особливу увагу виготовленню моделей, які використовуються в офісах різних компаній. Всі ці вироби розраховані на тривалий термін служби при підвищених навантаженнях і для їх виготовлення використовуються тільки матеріали високої якості.

На сайті інтернет магазину Interia представлена ціла серія фото зразків такої продукції, і зокрема диванів. Всі вони різні за дизайном і розмірами, які за необхідності Ви можете змінювати. Пощупати ці зразки можна в нашій студії.

Офісні дивани 5

Дуже важливим параметром дивана, призначеного для офісу, є його жорсткість. Оптимальний результат цієї величини у своїх моделях ми досягаємо завдяки поролоновому наповнювачу і ремінному каркасу. Як показала практика, це, на сьогоднішній день, найраціональніше поєднання для досягнення потрібної жорсткості дивана.

Офісні дивани 6

Вкрай важливу роль для тривалого терміну служби відіграє оббивний матеріал офісного дивана і його колір. Здебільшого колір елементів дивана вибирається відповідно до інтер’єру самого приміщення. Ми маємо достатньо великий асортимент оббивних матеріалів підвищеної міцності різних кольорів і відтінків. А що стосується матеріалу оббивки, то найкращі результати показує екошкіра, і в своїх моделях офісних меблів ми досить часто її використовуємо. Екошкіра гладка, м’яка і приємна на дотик. Вона відмінно пропускає повітря, пари і є чистим матеріалом з точки зору екології.

І на завершення хочеться сказати, що скориставшись послугами Компанії Interia, Ви приймете правильне рішення і наші офісні дивани додадуть Вашому офісу неперевершеного вигляду.

Інші статті