Переваги покупки меблів на замовлення

Дата:18.04.2014
Переваги покупки меблів на замовлення

Меблі на замовлення – таку послугу пропонують дуже багато сучасних салонів і магазинів. Що, ж, пропозицію породив саме попит – все більша кількість клієнтів висуває певні чіткі вимоги до тих або ж інших предметів меблів. Та й взагалі, дуже часто у нас елементарно немає часу для того, щоб поїхати в магазин і купити ці самі предмети, здатні створювати в будинку затишок та комфорт.

Переваги покупки меблів на замовлення 2

Кожен з нас бажає обзавестися оригінальним інтер’єром – краще за все звернутися за допомогою до кваліфікованих консультантів і купити меблі на замовлення.

Чи є переваги?

Насамперед – швидкість реалізації вашої задумки. Відтепер немає ніякої необхідності ходити в магазин і щось вибирати, слухати нав’язливих консультантів. Та й взагалі – далеко не кожен салон експонує всі меблі, що в нього є. Бажаєте отримати ексклюзивні варіанти меблів? Немає нічого простішого – їх потрібно просто замовити, виразно пояснивши майстру своє бачення замовлення.

Переваги покупки меблів на замовлення 3

Друга перевага, яку ми хочемо виділити в рамках цієї статті – можливість підібрати меблі під параметри власного житла. Тільки уявіть собі – в салоні було куплено меблі, які задовольнили вас за всіма пунктами і за всіма показниками. Після того, як покупка була доставлена додому і ви почали розставляти предмети за своїм бажанням, з’ясувалося, що для установки дивана, крісел і шафи в призначених для них місцях не вистачає лише кількох сантиметрів. Що ж можна зробити в такому випадку?

Переваги покупки меблів на замовлення 4

Для того щоб уберегти себе від подібних ситуацій, необхідно придбати меблі під замовлення. У такому випадку, буде можливість не тільки поділитися з майстрами власним баченням стилю предметів обстановки, але також отримати 100% підходящі за розміром товари. Також коли клієнт вибирає предмети меблів під замовлення, перед ним відкривається колосальна різноманітність колірної гами лакованих панелей і кольору оббивки. Максимум функціональних можливостей за доступною ціною!

Переваги покупки меблів на замовлення 5

Виділимо головні переваги

Переваги меблів на замовлення такі:

  1. Відповідна клієнту модель та її форма;
  2. Відповідна за розміром конструкція;
  3. Потрібна функціональність – оптимальна кількість секцій, поличок і ящиків;
  4. Витримана стилістика і колір.
Переваги покупки меблів на замовлення 6

Практично кожен з нас проживає в квартирі з однотипним плануванням. Достеменно невідомо, що б ми робили, якби змінити обстановку було неможливо – але, на щастя, кожен може створити дійсно унікальну атмосферу затишку, родинного тепла. Виготовлені на замовлення меблі допоможуть втілити в життя все, навіть найсміливіші задумки і плани.

Чому не серійні меблі?

Сумно, але факт – виробник і продавець, з усіх сил намагаючись заробити, виробляють меблі масового виробництва переважно з дешевого і відверто низькосортного ДСП. З матеріалами оббивки і наповнювачем теж не все просто – гігієнічних сертифікатів на них немає, і ніколи не було, тому походження і передбачувані терміни служби невідомі нікому. А от особисто ви готові заплатити за стандартну продукцію кілька тисяч гривень? Плюс до всього, цей самий продукт навіть не прослужить той час, на який розраховують власники в 90% випадків. Під замовлення майстри виконують кутові дивани з матеріалів, які вибрав або привіз безпосередньо майбутній власник продукту. Ніхто не скасовував можливість особисто бути присутнім при складанні меблів і контролювати якість виконаних робіт особисто.

Ексклюзив для малогабаритки

Для власників малогабаритних квартир виготовлення меблів на замовлення – дійсно унікальна пропозиція. Коли вільний простір дійсно обмежений, дуже важливо розпорядитися ним грамотно. І в одну мить маленька кухня буде укомплектована функціональним обладнанням, зручними меблями і збереже робоче місце для приготування їжі і, зрозуміло, комфортного відпочинку.

Переваги покупки меблів на замовлення 7

Бажаєте ексклюзиву? Авторський підхід до елементів інтер’єру цінувався у всі часи – таким чином, купуючи меблі під замовлення, можна бути впевненим у тому, що ви не побачите точно такого ж дивана у сусідів, чи не розчаруєтеся у власному виборі при зустрічі аналогічної шафи у друзів. Купівля меблів під замовлення – вигідно, швидко і зручно. Таким чином, можна створити свій індивідуальний стиль, в найкоротші терміни підібрати предмети інтер’єру, про які давно мріяли, і принести в свій будинок комфорт.

Інші статті