Як вибрати м’які меблі якщо в будинку є тварина

Дата:24.01.2020
Як вибрати м’які меблі якщо в будинку є тварина

Здається, що м’які меблі та тварини – поняття несумісні або ж навіть взаємовиключаючі. Це не зовсім так. Можливі проблеми на кшталт роздертої оббивки та скупчення шерсті – ще не привід відмовлятись від покупки вподобаного дивану чи крісла. Існує багато способів зберегти оббивку неушкодженою, не караючи домашнього улюбленця. Про п’ять працюючих методів розповімо в нашій статті.

Спосіб 1: виховувати тварину

Якщо не привчати тварин до дисципліни, вони будуть робити все що заманеться. Покарання також не допоможуть – тварина може отримати стрес або ж продовжуватиме шкодити з вередливості. Та зоопсихологи стверджують, що знайти спільну мову з чотирилапим улюбленцем можливо. Собаку радять виховувати з дитинства і з часом кумедне цуценя виросте в слухняного пса, який не доставить зайвого клопоту. Коти не піддаються дресируванню, але й з ними можна налагодити стосунки: кігтеточки, спреї, силіконові накладки на кігті, регулярне обрізання нігтів – якийсь зі способів гарантовано підійде.

Спосіб 2: захистити м’які частини зйомними чохлами

Зйомний чохол вирішує одразу дві проблеми: зберігає зовнішній вигляд м’якої частини та полегшує догляд за меблями. Чохол завжди можна зняти, випрати, поміняти. Все одно вийде дешевше ніж поміняти диван. Крім того можна придбати чохол іншого кольору і саме так освіжити інтер’єр.

Зйомні чохли можна натягнути на подушки/сидіння або ж закрити єдиним чохлом весь диван. У нас в каталозі є моделі з повністю зйомними чохлами – це дивани Pesto і Cover. Так, не всі дивани можуть похвалитись такою розкішшю як суцільний зйомний чохол. Але й тут є рішення: зйомні чохли на сидіння/подушки – такі як в диванах SvoyRubensHanks.

Що стосується кольору чохлів чи оббивки дивану, то тут доцільно керуватись нехитрим правилом: не можеш відчистити весь бруд – сховай його. Колір тканини “під шерсть улюбленця” частково вирішить проблему. Щоправда, від яскравих відтінків прийдеться відмовитись.

Спосіб 3: обрати для оббивки тканину-антикіготь

Виробники оббивних тканин стверджують, що найкраща тканина для м’яких меблів від домашніх тварин – це тканинний антикіготь. Матеріал не містить ніякого спеціального просочення, просто за рахунок щільного та дрібного плетіння ниток пошкодження від кігтів та зубів помітні менше. Тільки й усього. Отже тканина-антикіготь – це не панацея. Якщо тварина поставить мету роздерти оббивку, то неодмінно це зробить.

Та все ж якщо обирати з-поміж м’яких або ж щільних тканин оббивки, перевагу варто надати другим. Все ж дрібне плетіння, наявність короткого ворсу, висока зносостійкість та несипучість матеріалу допоможуть такій оббивці опиратись натиску кігтів та зубів домашнього улюбленця набагато довше. Плями на антивандальній тканині також приносять менше збитків – за рахунок високої щільності ниток рідина не проникає в наповнювач та простіше відчищається.

Спосіб 4: регулярно пилососити оббивку

Регулярне чищення оббивки рекомендоване в будь-якому випадку. А за наявності домашніх улюбленців – тим більше. Чистити диван миючими засобами не рекомендуємо, а от пройтися по всіх стиках-швах потужним пилососом зі спеціальною насадкою – саме те, що треба. Таке чищення забере шерсть та позбавить меблі від неприємного запаху.

Чищення пилососом варто чергувати з чисткою липким валиком для одягу. Особливо успішно липкий валик може впоратись з важкодоступними місцями: кутами та западинками. Після такого чищення варто обробити поверхню тканини спреєм-антистатиком, який частково відштовхне шерсть.

Спосіб 5: чистити складні забруднення в хімчистці

Складні забруднення з неприємним запахом (сеча тварин, наприклад) краще довірити професійній хімчистці. Домашні засоби в такому випадку навряд чи допоможуть, а от оббивну тканину зіпсують напевно.

Так, ідеального антивандального покриття для меблів ще не винайшли. Та якщо обрати щільну тканину з нашого каталогу та озброїтись порадами консультантів, диван прослужить набагато довше. На радість господарям та їх домашнім улюбленцям.

Інші статті